Czy ten lekarz jeszcze przyjmuje pacjentów?? Dzwoniłam pod w.w numer tel i odebrała bardzo niemiła kobieta, rzucając słuchawkę! Myślałam ze się pomyliłam i zadzwoniłam jeszcze raz, kobieta z pytaniem "a z czym???" odbąknęła że lekarz nie przyjmuje, cyt."zamknięte". Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi????

Bardzo dobry i uprzejmy specjalista. Doświadczony fachowiec z dużą wiedzą. Polecam bardzo :)

Pan doktor to fachowiec na 5. jest bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy. ósmy ząb usunął mi szybko i bezboleśnie. naprawdę polecam

kompetentny lekarz z zyczliwym podejsciem do pacjenta

kompetentny lekarz z zyczliwym podejsciem do pacjenta

Miły starszy lekarz z doswiadczeniem , jak na swoje kompetencje bierze nie duzo pieniedzy. mi dr odbudowal zlamany przedni zab za 100 zl (moj kolega za podobna wizyte placil na wlodka 300 zl) polecam

polecam