dr hab. n. med. Józef Kałużny

Endokrynolog

2,4
2,7
2,7

Lepiej iść do weterynarza niż do kałużnego , swoje tytuły dr medycyny endokrynolog To chyba kupił za łapówki,he he. To lekarz nadający się do sekcjii zwłok , nawet do tego się nie zalicza .

Lepiej iść do weterynarza niż do kałużnego
, swoje tytuły dr medycyny endokrynolog To chyba kupił za łapówki,he he.
To lekarz nadający się do sekcjii zwłok , nawet do tego się nie zalicza .

Lepiej iść do weterynarza niż do kałużnego
, swoje tytuły dr medycyny endokrynolog To chyba kupił za łapówki,he he.
To lekarz nadający się do sekcjii zwłok , nawet do tego się nie zalicza .

Lekarz z powołania. Świetny specjalista. Dba o dobro swoich pacjentów i oni są dla niego najważniejsi. Każdego traktuje indywidualnie. Polecam.

Szkoda mi pisać na jego temat. Porażka. Dziewczynie W 10 tygodniu ciąży odmówił pomocy i porady posyłając gdzieś indziej. Przysięgę Hipokratesa ma za nic. I szacunek do pacjenta też. A co z moją dziewczyna i naszym dzieckiem?

Świetny lekarz!!!Polecam każdemu.Faktem jest że długo czekamy w poczekalni ale warto.Pan doktor jest kompetentny,rzetelny i bardzo miły

Dramat, brak kompetencji i odpowiedzialnosci, polecam omijac z daleka, niestety strata czasu, dwa miesiace czekania na wizyte,nastepnie czekanie na wyniki, ktore byly dostene jednak nikt nie mogl mi ich wydac oprocz pana doktora, nierozumiem, nie podpisalam zadnej umowy z przychodnia, wyniki sa moje i powinny trafic najpierw w moje rece a pozniej jezeli mam ochote to przychodze na wizyte,nfz jest bardziej dostepny, niestety panie doktorze nie jest pan jedynym lekarzam

Polecam tego lekarza jestem juz jego pacjentka 8 lat,moja niedoczynnosc jest ustabilizowana i spotykam sie z panem doktorem tylko raz na pol roku po leki,schudlam 25 kilogramow pan doktor jest mily uprzejmy i przede wszystkim kompetentny.

Bardzo dobry, solidny, kulturalny oraz okazujący szacunek dla pacjenta. Godny polecenia. Kompetentny, poświęcający dużo czasu pacjentowi.

BARDZO DOBRY LEKARZ. ZDECYDOWANIE POLECAM! KOMPLEKSOWE I HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO PACJENTA. BARDZO DOBRZE TŁUMACZY ISTOTĘ CHOROBY I DALSZE POSTĘPOWANIE. DOBRZE, ŻE TACY LEKARZE Z PASJĄ JESZCZE SĄ.

Tragedia... Gdy poszłam do niego z wynikami i złym stanem zdrowia (jak się potem okazało miałam Hashimoto), powiedział, że moje objawy są spowodowane odstawieniem dziecka od piersi (a NIE karmiłam już 1,5 roku!!!). Po jakimś czasie u innego endokrynologa, że Hashimoto spowodowało już niedoczynność i tak mam 25 lat i nieuleczalną chorobę i do końca życia będę jechać na tabletkach... Bardzo dziękuję panie doktorze!

Bardzo dziękuję panie doktorze!