dr hab. n. med. Józef Kałużny

Leczę się u tego lekarza od 6 roku życia. W tej chwili mam 21 lat i wszystkie przez wszystkie lata kiedy byłam pod Jego opieką bardzo dobrze wspomina. Profesjonalny, z dużym doświadczeniem, miły i przede wszystkim tłumaczy pacjentowi wszystko co powinien wiedzieć. Mam bardzo poważną wadę wzroku, żaden inny okulista nie chciał podjąć się mojego leczenia. Dr Kałużny jako jeden wziął mnie pod swoją opiekę, i chociaż wizyty prywatne są dość kosztowne to myślę, że jeżeli komuś zależy na tak profesjonalnej opiece medycznej wart ponieść ich kosz. Bardzo polecam.

Zdecydowanie polecam, bardzo duże doświadczenie zawodowe i umiejętności

Zdecydowanie polecam, bardzo duże doświadczenie zawodowe i umiejętności