lekarz Józef Kiełbasa

Okulista

Lekarz, który stawia trafne diagnozy , tylko bardzo zaganiany, ale to się wiąże z jego dobrą fachowością.

nawet nie chciał mnie przyjąć prywatnie na wizytę z 15-miesiecznym dzieckiem, bo stwierdził, że nie ma miejsc, nie mówiąc kiedy mnie może przyjąć, był nie sympatyczny po pytaniu , którym zadałam czy przyjmuje na ubezpieczenie, a to było moje pierwsze pytanie, może to był mój błąd ,bo lekarz chyba jest mily za pieniądze od klienta, no cóż ale jak masz firmę to nie mało płacisz do zusu , to dlaczego mam płacic jeszcze za leczenia własnych dzieci????ale skoro pan doktor nie ma umowy z NFZ to bardzo chetnie mu zapłace za zbadanie mojego synka, tylko że pan doktor mnie dosłownie ....!!! a taką ma dobra opinię w śWINOUJSCIU... TO BEDĘ PIERWSZA zła, bo odmówił małemu dziecku leczenia oczu, a mam naprawdę problem, i musze niestety wybrać się poza miasto, czy ktos mi poleci dobrego okulistę, który nie odmówi niemowlakowi??? zapłacę lekarzowi za leczenie!

Ja byłam bardzo zadowolona:)Polecam:)...i proszę tu nikogo nie obrażać!Jak Ktoś nie umie z lekarzem rozmawiać to taką opinię wypisuje lekarzowi!:)

Zdecydowanie doskonały specjalista. Świetny kontakt z dziećmi. Przy tym ciepły, serdeczny i bardzo dowcipny człowiek.

Doskonały specjalista. Super podejście do pacjenta. Takich lekarzy z takim poczuciem humoru rzadko się spotyka.Polecam!

Polecam. Ogromna wiedza, serdeczność i dobry kontakt z dziećmi.

Polecam. Ogromna wiedza, serdeczność i dobry kontakt z dziećmi.

Świetny specjalista z dobrze wyposażonym gabinetem :)

Świetny specjalista z dobrze wyposażonym gabinetem :)

Przesympatyczy facet i fachowiec w swoim fachu

Przesympatyczy facet i fachowiec w swoim fachu

Naprawdę świetny specjalista. Czuje się w nim niesłychane wsparcie lekarskie, a pozatym jest świetnym specjalistą. Pacjentowi poświęca dużo starań i uwagi, bardzo polecam.

Lekarz naprawdę super, nigdy nie odmówił pomocy,świetny kontakt z dziećmi.Szczerze polecam