lekarz Józef Kiełbasa

Wspaniały specjalista. Od ponad 20 lat korzystam z jego wiedzy i umiejętności i nigdy się nie zawiodłam. Obecnie z czwórką moich dzieci również jeżdżę do niego ponad 100 km. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba każdemu pacjentowi, czy to małemu czy dużemu. Do tego świetne podejście do dzieci i duże poczucie humoru ☺️

Lekarz, który stawia trafne diagnozy , tylko bardzo zaganiany, ale to się wiąże z jego dobrą fachowością.

Ja byłam bardzo zadowolona:)Polecam:)...i proszę tu nikogo nie obrażać!Jak Ktoś nie umie z lekarzem rozmawiać to taką opinię wypisuje lekarzowi!:)

Nie polecam tego konowała(bo inaczej nazwac nie można),nie raczył łaskawie przyjąc pacjęta z silnym bólem oraz wylewem ocznym,zbywał tłumacząc-"nie ma miejsc"!!!ŻENADA!!

Będę jako druga z negatywna opinią....może i sympatyczny....ale moja mame załatwił nieżle...2 dioptrie na każde oko....co się okazalo w biegiem czasu...mame zaczęły bolec mocno oczy.udała sie do innego lekarza ktory stwierdzil ze o jedna dioptrie za duzo nosila......

Przesympatyczy facet i fachowiec w swoim fachu

Przesympatyczy facet i fachowiec w swoim fachu

Świetny specjalista z dobrze wyposażonym gabinetem :)

Świetny specjalista z dobrze wyposażonym gabinetem :)

Zdecydowanie doskonały specjalista. Świetny kontakt z dziećmi. Przy tym ciepły, serdeczny i bardzo dowcipny człowiek.

Polecam. Ogromna wiedza, serdeczność i dobry kontakt z dziećmi.

Polecam. Ogromna wiedza, serdeczność i dobry kontakt z dziećmi.

nawet nie chciał mnie przyjąć prywatnie na wizytę z 15-miesiecznym dzieckiem, bo stwierdził, że nie ma miejsc, nie mówiąc kiedy mnie może przyjąć, był nie sympatyczny po pytaniu , którym zadałam czy przyjmuje na ubezpieczenie, a to było moje pierwsze pytanie, może to był mój błąd ,bo lekarz chyba jest mily za pieniądze od klienta, no cóż ale jak masz firmę to nie mało płacisz do zusu , to dlaczego mam płacic jeszcze za leczenia własnych dzieci????ale skoro pan doktor nie ma umowy z NFZ to bardzo chetnie mu zapłace za zbadanie mojego synka, tylko że pan doktor mnie dosłownie ....!!! a taką ma dobra opinię w śWINOUJSCIU... TO BEDĘ PIERWSZA zła, bo odmówił małemu dziecku leczenia oczu, a mam naprawdę problem, i musze niestety wybrać się poza miasto, czy ktos mi poleci dobrego okulistę, który nie odmówi niemowlakowi??? zapłacę lekarzowi za leczenie!