lekarz Józef Korta

Ortopeda, Traumatolog

Wspaniały fachowiec dostępny , Życzliwy i zawsze pomocny. Zawsze ma czas dla pacjenta i tłumaczy w języku bardzo zrozumiałym dla zwykłego człowieka. Polecam !!!

Super fachowiec, uprzejmy, wytłumaczy dokładnie co się dzieje. Co tu dużo pisać, najlepszy specjalista w Świdnicy.

Napisze dokładnie co i jak wygląda w rzeczywistości jeśli chodzi o tego Pana . Dajcie mi tylko parę dni i wsystko trafi tu i tam jeśli będzie taka potrzeba . Na chwile obecną moja ocena wynosi 0 w skali 0-5 gdzie 5 to max .

Chcę podzielić się swoją opinią na temat pana doktora Józefa Korty .Pan Doktor miły potrafi pacjenta przygotować do zabiegu operacyjnego wyrozumiały .Operacja przebiegła bardzo dobrze ,a pan doktor ma złote ręce .Polecam z całą świadomością pana doktora Józefa Kortę .Moja opinia jest na 6 z plusem .Kamińska Elżbieta .

Jako jedyny lekarz z takimi złamaniami po wypadku samochodowym przyjął mnie do szpitala w Świdnicy, gdzie każdy szpital w województwie wielkopolskim i dolnośląskim odmówił przyjęcia (były głupie tłumaczenia, moim zdaniem się bali ) Jestem mu bardzo wdzięczny za profesjonalne podejście i "poskładanie". Maciej

Jestem mu bardzo wdzięczny za profesjonalne podejście i "poskładanie".
Maciej