3,2
3,4
3,6
3,3
3,1

Super fachowiec, uprzejmy, wytłumaczy dokładnie co się dzieje. Co tu dużo pisać, najlepszy specjalista w Świdnicy.

Chcę podzielić się swoją opinią na temat pana doktora Józefa Korty .Pan Doktor miły potrafi pacjenta przygotować do zabiegu operacyjnego wyrozumiały .Operacja przebiegła bardzo dobrze ,a pan doktor ma złote ręce .Polecam z całą świadomością pana doktora Józefa Kortę .Moja opinia jest na 6 z plusem .Kamińska Elżbieta .

Wspanialy lekarz, specjalista z prawdziwego zdarzenia, czytajac negatywne opinie nie chce mi sie wierzyc iz mowimy o tym samym czlowieku. Kilka lat temu po wypadku trafilam "w rece" doktora Korty, mialam 98% uszkodzenia ciala min.kregoslup w 3 miejscach zlamany, nie dawali mi zadnych szans na chodzenie, pan doktor mnie poskladal, 8 miesiecy lezalam plackiem w lozku, poniewaz obecnie mieszkam daleko, do kontroli chodze juz gdzie indziej, i wszyscy ktorzy ogladaja moj wypis ze szpitala czy zdjecia rtg, dziwia sie jak to jest mozliwe, ze z tego wyszlam, kto mnie skladal, ze to jest chyba jakis cud. Nie wiem czy jest to prawda co tu ludzie pisza, ale wiem jedno kazdemu moze sie zdarzyc popelnic blad, kazdy ma prawo sie pomylic nawet najlepszy. Doktor Korta to lekarz z powolania, specjalista w swojej dziedzinie. Dziekuje za wszystko Panie Doktorze. M Masna

Napisze dokładnie co i jak wygląda w rzeczywistości jeśli chodzi o tego Pana . Dajcie mi tylko parę dni i wsystko trafi tu i tam jeśli będzie taka potrzeba . Na chwile obecną moja ocena wynosi 0 w skali 0-5 gdzie 5 to max .

Jako jedyny lekarz z takimi złamaniami po wypadku samochodowym przyjął mnie do szpitala w Świdnicy, gdzie każdy szpital w województwie wielkopolskim i dolnośląskim odmówił przyjęcia (były głupie tłumaczenia, moim zdaniem się bali ) Jestem mu bardzo wdzięczny za profesjonalne podejście i "poskładanie". Maciej

Jestem mu bardzo wdzięczny za profesjonalne podejście i "poskładanie".
Maciej

Jeden z lepszych lekarzy w Świdnicy godnych zaufania. Gdyby nie on i jeszcze paru ważnych lekarzy to nie było by rozwoju szpitala na skalę krajową. Gorąco polecam i pozdrawiam Pana Doktora

Gorąco polecam i pozdrawiam Pana Doktora

Jest to jedyny lekarz który podszedł do mojej choroby poważnie wytłumaczył mi o co chodzi dał cenne porady. TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!!!

TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!!!

Chamski, bez podejścia do pacjenta. Typowy służbista bez jakiegokolwiek pierwiastka lekarskiego tzn. takiego, który ma na celu pomoc pacjentowi a nie go pogrążyc. Zarzucił mi, że się przewróciłam na lodzie, bo nie uważałam, a to że chodnika nikt nie posypał uznał za kłamstwo. Z tego co słyszałam z pierwszej ręki, operuje pacjentów na latawcu jak na taśmie produkcyjnej. Stanowczo nie polecam. Lepiej dopłacic i iśc tam gdzie lekarz ma zrozumienie i chęc niesiena pomocy

Świetny lekarz oby więcej takich. Kompleksowo zajął się moim problemem.

Świetny lekarz oby więcej takich. Kompleksowo zajął się moim problemem.

Kompetentny, uprzejmy, sympatyczny, wszystko wytłumaczył, przede wszystkim dobrze zoperował kolano w szpitalu w Świdnicy, aż chce się żyć po wizycie. ;]

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Świdnica"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska

Świdnica
Wesoła 7
Swobodna 10 / 16
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BHMed" Sp. z o.o.
Strzelińska 35