lekarz Józef Kozak

Dermatolog

Mialem problem z rekami.Po pierwszych czterech dniach wszystko bylo OK. Robione lekarstwo w aptece zadzialalo natychmiast. Godny w 100 procentach polecenia.

Miałam problem z trądzikiem, z którym nie poradzili sobie inni dermatolodzy. Kuracja lekiem oraz maści zapisanymi przez Pana Doktora pierwsze,bardzo zadowalające efekty, dała już po 2 tygodniach. O Panu Doktorze słyszałam pozytywne opinie od wielu osób dlatego zdecydowałam sie zaryzykować i umówić sie na wizytę.

leczenie na trądzik, zdecydowanie polecam .

leczenie na trądzik, zdecydowanie polecam .

Nigdy nie oceniałam żadnego lekarza, ale tego Pana muszę aby ostrzec innych, przepisał mojemu dziecku lek, który został wycofany ( nowotwory złośliwe )stosowaliśmy go dwa tygodnie, a mieliśmy dwa miesiące, nie wiem co by było.. Chcieliśmy dla naszego dziecka jak najlepiej kierując się wieloma pozytywnymi opiniami, ale widocznie to nie wszystko.

wizyty odbywaly sie w 2007-2008 roku. schorzenie: tradzik. znaczna poprawa

wizyty odbywaly sie w 2007-2008 roku. schorzenie: tradzik.
znaczna poprawa

Byłem u niego dwa razy. Na tradzik niestety nie pomoglo.Jak u kilku innych lekarzy. Natomiast na inna doleglosc pomoglo w 100%

Byłem u niego dwa razy.
Na tradzik niestety nie pomoglo.Jak u kilku innych lekarzy.
Natomiast na inna doleglosc pomoglo w 100%