prof. dr hab. n. med. Józef Kozak

3,3
3,7
3,5
3,4

Wspaniały lekarz, na kierowanym przez Profesora Oddziale operowana była moja siostra z powodu raka płuc (czerwiec 2016). Jesteśmy pełni uznania dla Profesora za kompetencje zawodowe, dokładne wyjaśnianie przebiegu operacji i przebiegu leczenia, bez patrzenia na zegarek,w Klinice, nie prywatnie, cechuje Go wyjątkowe widzenie całego, chorego człowieka, np. oglądając zdjęcie PET zalecił konsultację u endokrynologa i nefrologa, życzliwie, a nawet z humorem, uspokajał nasze lęki, co sprawiło, że siostra w dobrym stanie psychicznym przeszła operację i leczenie. Lekarz niezwykle godny polecenia. Maria

Maria

Serdeczne podziękowania Panie profesorze Za zoperowanie mojej córki Jest pan wielkim człowiekiem . Przez kilka dni przebywania mojego na oddzielę wieźcie mi profesor podejmował się operacji których nikt inny nie chciał się podjąć.

Serdeczne podziękowania Panie profesorze
Za zoperowanie mojej córki

Mozę lekarz dobry ale jakoś zagubiony myślami gdzieś daleko.Więc moje zdanie pan profesor robi kasę dla siebie. Przykre

Przykre

Dziękuję Panie Doktorze, że podjął się Pan wykonać operację klatki piersiowej mojemu synowi. Jesteśmy wdzięczni. Chcemy w Polsce więcej takich specjalistów, fachowców w dziedzinie chirurgii.

Wizyta u prof. Kozaka była przyjemnością pomimo powaznych problemów zdrowotnych mojej mamy. Natychmiast skierował mamę na wszystkie badania, jesteśmy przed wizytą, która zmieni nasze całe życie. Wiem, że prof. Kozak nam pomoże, a moja mama wyzdrowieje.

wspaniały lekarz, POLECAM !!!!! wspaniały kontak !! polecam ! rewelacja !

wspaniały lekarz, POLECAM !!!!! wspaniały kontak !! polecam ! rewelacja !

Swietny specjalista. Lekarz , który uratował życie wielu ludziom.

Swietny specjalista. Lekarz , który uratował życie wielu ludziom.

Doskonały lekarz,jako wojskowy ma surowe usposobienie.

Doskonały lekarz,jako wojskowy ma surowe usposobienie.

gdzie prywatnie przyjmuje p profesor??? szukam namiarów w necie i nie mogę znaleźć, kiedyś przyjmował w dermedzie ale już tam nie pracuje. proszę o info.

Zajął się moją mamą chorą na raka przełyku. Operował ją. Jest ok.

Zajął się moją mamą chorą na raka przełyku. Operował ją. Jest ok.