prof. dr hab. n. med. Józef Kozak

Torakochirurg

Profesor Kozak to świetny specjalista. Polecało go nam wielu innych lekarzy. Mówili że przez wiele lat był konsultantem wojewódzkim i że niektóre zabiegi umie wykonać tylko on To chyba najlepsza rekomendacja. Na szczęście nie mieliśmy czasu czytać w internecie jakiś opinii sfrustrowanych osób bo skupialiśmy sie na ratowaniu życia naszej mamy. Oczywiste jest że ludzie 60+ nie skupiają się na wypisywaniu opinii w internecie bo mają ważniejsze problemy. Profesor Kozak to świetny lekarz. Nie owija w bawełne. Ale przyszliśmy po życie a nie po klepanie po plecach. I to własnie otrzymaliśmy, uratował życie naszej mamie. Polecam wszystkim mającym wątpliwości. Przyjmuje także w gabinecie prywatnym na ul.Ogniskowej w Łodzi (nam to akurat pasowało ),ale można było bez problemu porozmawiac z nim na oddziale.

Wspaniały lekarz, na kierowanym przez Profesora Oddziale operowana była moja siostra z powodu raka płuc (czerwiec 2016). Jesteśmy pełni uznania dla Profesora za kompetencje zawodowe, dokładne wyjaśnianie przebiegu operacji i przebiegu leczenia, bez patrzenia na zegarek,w Klinice, nie prywatnie, cechuje Go wyjątkowe widzenie całego, chorego człowieka, np. oglądając zdjęcie PET zalecił konsultację u endokrynologa i nefrologa, życzliwie, a nawet z humorem, uspokajał nasze lęki, co sprawiło, że siostra w dobrym stanie psychicznym przeszła operację i leczenie. Lekarz niezwykle godny polecenia. Maria

Maria

Mozę lekarz dobry ale jakoś zagubiony myślami gdzieś daleko.Więc moje zdanie pan profesor robi kasę dla siebie. Przykre

Przykre

Dziękuję Panie Doktorze, że podjął się Pan wykonać operację klatki piersiowej mojemu synowi. Jesteśmy wdzięczni. Chcemy w Polsce więcej takich specjalistów, fachowców w dziedzinie chirurgii.

Serdeczne podziękowania Panie profesorze Za zoperowanie mojej córki Jest pan wielkim człowiekiem . Przez kilka dni przebywania mojego na oddzielę wieźcie mi profesor podejmował się operacji których nikt inny nie chciał się podjąć.

Serdeczne podziękowania Panie profesorze
Za zoperowanie mojej córki

Doskonały lekarz,jako wojskowy ma surowe usposobienie.

Doskonały lekarz,jako wojskowy ma surowe usposobienie.

wspaniały lekarz, POLECAM !!!!! wspaniały kontak !! polecam ! rewelacja !

wspaniały lekarz, POLECAM !!!!! wspaniały kontak !! polecam ! rewelacja !

gdzie prywatnie przyjmuje p profesor??? szukam namiarów w necie i nie mogę znaleźć, kiedyś przyjmował w dermedzie ale już tam nie pracuje. proszę o info.

odradzam. pieniacz nastawiony tylko na kase. ja placilam 200 pln a czlowiek przede mna tylko 150. sam sobie ustala cennik. negatyw!!!!!!!!!!!!!!!!

Absolutnie nie polecam.Człowiek gbur,który nie wzbudza zaufania. Trudno oceniać mi kompetencje bo na tym się nie znam, ale zero jakiegokolwiek podejścia do drugiego człowieka. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi.