dr Józef Krawczyk

2,5
2,4
2,6
2,5

Nie polecam bardzo nie miły milczący brak zainteresowania pacjentką odbiera telefony osobiste w trakcie wizyty porażka !!!

NIE POLECAM ! Lepiej weterynarz obchodzi się ze zwierzętami niż Pan Krawczyk ze swoimi pacjentkami.

Byłam u pana doktora Krawczyka i już więcej tam nie pójdę.Jeszcze nie spotkałam się z takim chamskim lekarzem.Jest nie uprzejmy i nie podchodzi do swojej pracy z powołania.Nie polecam!!!!

Nie polecam. To dziwne że w tych czasach zdarzają się jeszcze tacy bezczelni lekarze. To słabe jeżeli ktoś kto uważa się za profesjonalistę wyładowuje na pacjencie swoje frustracje. Byłam, źle wspominam, kiepski lekarz.

Nie polecam Pana doktora jest bardzo niemiły i chamski. Pan doktor nie toleruje osób z nadwagą jest strasznie nie uprzejmy podczas wizyty co chwilę wypominał mi mają wagę. Ja rozumiem gdyby powiedział delikatnie ale w taki chamski sposób.. doktor powinien szanować swoich pacjentów a nie ich krytykować

Według mnie miły lekarz,sympatyczna obsługa, nowoczesny sprzęt medyczny zrobił na mnie ogromne wrażenie.Poza tym dr.Krawczyk cierpliwie potrafi udzielić odpowiedzi na zadawane pytania.Podczas wizyt w gabinecie nigdy nie odczuwałam stresu ani dyskomfortu mimo, iż to była moja pierwsza ciąża.Jestem bardzo zadowolona z tego, iż byłam jego pacjentką i uważam że lepiej nie mogłam trafić.Gorąco polecam.Duży szacun dla Pana Doktora.

Korzystam z usług dr Krawczyka już dość długo. Jest kompetentny i uprzejmy. Nie trzeba się prosić o kompleksowe badania, sam "wychodzi" z taką inicjatywą. Polecam

UWAGA!!! DZIEWCZYNY ODRADZAM!! STRASZNIE NIEMIŁY,NIE TLUMACZY(PRAKTYCZNIE CALA WIZYTA PRZEBIEGA W MILCZENIU)NIE ODPOWIADA NA PYTANIA. MI W 5 MIESIACU CIAZY POWIEDZIAŁ ŻE JESTEM ZBYT TLUSTA( PRZYTYŁĄM TYLKO 6 KG)NIE DAJE SKIEROWAŃ NA BADANIE NAWE KRWI I MOCZU! OMINĄŁ MI WAŻNE BADANIA W I TRYMESTRZE,MOJA NASTEPNA LEKARKA DO KTOREJ SIE PRZEPISAŁAM ZNA TEGO "DOKTORA" I OPINIE POTWIERDZA! CHCE WYMAZAĆ Z PAMIECI GŁUPIE DOCINKI I DZIEWCZYNY BIERZCIE TO POD UWAGE! JEST WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH LEKARZY Z POWOŁANIA.

Pan doktor miły i uprzejmy(choć jak każdemu się zdarza może mieć gorsze dni). Dobre prowadzenie ciąży.Trafna diagnoza.Zdecydowane działanie.Polecam bo widać ze doktor zna się na tym co robi.

wiecej nie pujde na jego wizyte bylam zaszokowana

wiecej nie pujde na jego wizyte bylam zaszokowana