lek. dent. Józef Krupiński

3,4
3,6
3,3
3,6

Józef Krupiński- wyjątkowo nieuprzejmy, a momentami nawet chamski lekarz. Odreagowuje swoje stresy w pracy i wyżywa się na pacjentach. Przyszedłem na wycięcie ósemki i podczas całego zabiegu lekarz i jego asystentka rozmawiali o wczorajszej kłótni w placówce. Chirurg zaczął nawet przeklinać przy pacjencie! Cały zabieg wykonywany był bardzo szybko, nerwowo, jakby na czas. Raz zakrztusiłem się krwią i asystentka zapytała mnie, czy wszystko w porządku, a lekarz: "Facet nie stresuj mnie takimi rzeczami, sam nie wiesz, co Ci jest". Podczas szycia chirurg znowu się śpieszył i mówił o mnie w trzeciej osobie: "Dobra, szybko i niech już wychodzi", wcale się nie kryjąc z tym, że mu przeszkadzam, a tylko przyszedłem na umówiony zabieg. Ósemkę wyjął mi palcami, przesuwając po całej szczęce. Agresywne, mocne ruchy sprawiały, że głowa ciągle latała mi w górę i dół- przez żadnego sprawnego narzędzia. Przed zabiegiem mówili, że skończył im się sprzęt, został tylko ten wysłużony i czekają na dostawę, paranoja! Na dodatek NIE PRZEPISAŁ MI ŻADNYCH LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH! Jak zszedłem z fotela to rzucono krótko: Nie jeść i nie pić przez 3 godziny, do widzenia. Ja się zatrzymałem i zapytałem: Ale co ze szwami? -Zdjąć po 2 tygodniach, może to zrobić każdy dentysta. Nakazał mi ponownie wyjść, nie zdążyłem nawet zapytać, co mogę, czego nie, zresztą... sam powinienem być o tym poinformowany, bez pytania. Dodatkowo jest bardzo łapczywy na pieniądze i punkty z NFZu. Nakazał mi iść do swojej znajomej ortodonty, aby skonsultować sprawę zgryzu i ósemki (skierowanie od ortodonty na wycięcie ósemki, pomimo że miałem skierowanie od dentysty?!), choć nie było to potrzebne, mam poprawny zgryz, a chodziło jedynie o to, żebym zapłacił za wizytę oraz on mógł dostać dodatkowe punkty.

Kompetentny i doświadczony lekarz, wie co robi, wyrywalam u niego 2 dolne ósemki bez boleśnie i profesjonalnie. Mam aparat na górze i nie robil z tego problemów. Po zabiegu wszystko wytlumaczyl, przepisal antybiotyk. Podczas zabiegu pyta czy się dobrze czuje, czy chce zęba na pamiątkę. Mily i godny polecenia lekarz.

Bardzo dobry fachowiec szybko uporał się z moim problemem (usunięcie ósemki). Po usunięciu dostałam dokładne wytyczne jakie lekarstwa brać.

Przestańcie pisać bzdury,Pan Doktor Józef Krupiński to nie tylko stomatolg TO MISTRZ wspaniały lekarz ,kochany ,skromny człowiek, ma niesamowite zdolności jako chirurg ,przesmpatyczny fachowiec w swojej dziedzinie,polecam

Pan doktor to prawdziwy specjalista. Po usunięciu ósemek nie było opuchlizny, zabiegi przebiegły szybko i sprawnie. Z leczenia też jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu takiego lekarza jak dr Krupiński.

U tego lekarza moja niespełna 8-letnia córka miała podcinane wędzidełko. Idąc z nią na ten zabieg, a znając jej naturę byłam pełna obaw. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bo pan doktor okazał się bardzo sympatyczny, swoim podejściem rozładował całkowicie stres. Był delikatny, a moja córka tak zachwycona lekarzem, że teraz chce u niego leczyć ząbki i pewnie był spełniła jej życzenie, gdyby nie fakt, że pan doktor jest chirurgiem, a nie stomatologiem dziecięcym.

Pan doktor chyba sam sobie wystawia pozytywne opinie. Ja mogę napisać jedno- nie oceniam jego fachowości bo wyszłam z gabinetu po 5 minutach, poziom chamstwa, ignorancji i lekceważenia przekroczył dla mnie granice. Nie polecam, chyba że komuś nie zależy na tym aspekcie wizyty i jest odporny na chamstwo.

Usuwałam u doktora ósemkę. Zabieg trwał krótko, był bezbolesny i delikatny. Świetnie rozładowuję stres i emocje pacjenta. Po zabiegu prawie wogóle nie spuchłam. Doktor wymienił zalecenia do których mam się stosować, opisał dolegliwości jakie mogą się pojawiać rzeczowo i kompetentnie. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała chirurga stomatologa to tylko dr Krupiński.

zdecydowanie polecam dr.Krupińskiego jest naprawdę super specjalistą jestem parę dni po usunięciu górnej ósemki jak usłyszałam że zęba musi usunąć chirurg szłam tam jak na skazanie okazało się że strach był na wyrost zabieg był krótki bez bolesny a lekarz naprawdę konkretny teraz trochę boli bo mam szwy ale się goi i to najważniejsze

Nie polecam. Nie mogę wypowiedzieć się na temat Jego zdolności, być może jest dobrym specjalistą tego nie wiem, nie mogłem się o tym przekonać gdyż pan dr mnie zbył. Miałem skierowanie na usunięcie korzenia, popatrzył stwierdził,że jest do usunięcia i tyle. Zaczął wmawiać mi,że powinienem iść do ortodonty i oczywiście dał namiary na "odpowiedniego" lekarza. Przyszedłem z konkretnym problemem a on byleby tylko nic nie robić wymyślił sobie problem,którego u mnie nie ma. Jeżeli ktoś ma ochotę chodzić od lekarza do lekarza,ma na to i czas i pieniądze to może ...

Jeżeli ktoś ma ochotę chodzić od lekarza do lekarza,ma na to i czas i pieniądze to może się tam udać,jeżeli ktoś chce szybko pozbyć się problemu to absolutnie nie tam

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Sosnowiec"?

Marzanna Danecka

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Marcin Branny

Średnia 15/4
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza