lek. dent. Józef Krupiński

Chirurg stomatolog

Świetny lekarz i wspaniały życzliwy człowiek. Jesteśmy pod jego opieką już od długich lat, w międzyczasie usuwałam dwie dolne ósemki (trudny przypadek) i wszystko odbyło się bez komplikacji. Serdecznie polecam

Caly zabieg usoniecia usemki trwal kilka minut absolutnie bezbolesnie Na koniec Pan Jozef przybil ze mna piatke Oceniam na 10 Mily fajny facet

Caly zabieg usoniecia usemki trwal kilka minut absolutnie bezbolesnie
Na koniec Pan Jozef przybil ze mna piatke
Oceniam na 10
Mily fajny facet

Bardzo dobry fachowiec szybko uporał się z moim problemem (usunięcie ósemki). Po usunięciu dostałam dokładne wytyczne jakie lekarstwa brać.

Pan doktor chyba sam sobie wystawia pozytywne opinie. Ja mogę napisać jedno- nie oceniam jego fachowości bo wyszłam z gabinetu po 5 minutach, poziom chamstwa, ignorancji i lekceważenia przekroczył dla mnie granice. Nie polecam, chyba że komuś nie zależy na tym aspekcie wizyty i jest odporny na chamstwo.

Przestańcie pisać bzdury,Pan Doktor Józef Krupiński to nie tylko stomatolg TO MISTRZ wspaniały lekarz ,kochany ,skromny człowiek, ma niesamowite zdolności jako chirurg ,przesmpatyczny fachowiec w swojej dziedzinie,polecam

Kompetentny i doświadczony lekarz, wie co robi, wyrywalam u niego 2 dolne ósemki bez boleśnie i profesjonalnie. Mam aparat na górze i nie robil z tego problemów. Po zabiegu wszystko wytlumaczyl, przepisal antybiotyk. Podczas zabiegu pyta czy się dobrze czuje, czy chce zęba na pamiątkę. Mily i godny polecenia lekarz.

Pan doktor to prawdziwy specjalista. Po usunięciu ósemek nie było opuchlizny, zabiegi przebiegły szybko i sprawnie. Z leczenia też jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu takiego lekarza jak dr Krupiński.

Jeśli chodzi o kompetencje lekarza to trzeba przyznać że jest dobrym lekarzem, usuwałam dwie ósemki i wszystko ok. Natomiast jeśli chodzi o uprzejmość i delikatność to już różnie bywa:(

Chirurg bardzo nieuprzejmy, napiętą atmosferę wyczuwa się już z momentem przekroczenia progu gabinetu. Zachowuje się jakby pracował 'za karę'. Niedelikatny do tego stopnia, że bałam się, że oprócz zęba wyrwie mi też głowę. Po zabiegu zero wskazówek, żadnych leków przeciwbólowych. Nigdy więcej tego "SPECJALISTY"! Nikomu nie polecam!

Józef Krupiński- wyjątkowo nieuprzejmy, a momentami nawet chamski lekarz. Odreagowuje swoje stresy w pracy i wyżywa się na pacjentach. Przyszedłem na wycięcie ósemki i podczas całego zabiegu lekarz i jego asystentka rozmawiali o wczorajszej kłótni w placówce. Chirurg zaczął nawet przeklinać przy pacjencie! Cały zabieg wykonywany był bardzo szybko, nerwowo, jakby na czas. Raz zakrztusiłem się krwią i asystentka zapytała mnie, czy wszystko w porządku, a lekarz: "Facet nie stresuj mnie takimi rzeczami, sam nie wiesz, co Ci jest". Podczas szycia chirurg znowu się śpieszył i mówił o mnie w trzeciej osobie: "Dobra, szybko i niech już wychodzi", wcale się nie kryjąc z tym, że mu przeszkadzam, a tylko przyszedłem na umówiony zabieg. Ósemkę wyjął mi palcami, przesuwając po całej szczęce. Agresywne, mocne ruchy sprawiały, że głowa ciągle latała mi w górę i dół- przez żadnego sprawnego narzędzia. Przed zabiegiem mówili, że skończył im się sprzęt, został tylko ten wysłużony i czekają na dostawę, paranoja! Na dodatek NIE PRZEPISAŁ MI ŻADNYCH LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH! Jak zszedłem z fotela to rzucono krótko: Nie jeść i nie pić przez 3 godziny, do widzenia. Ja się zatrzymałem i zapytałem: Ale co ze szwami? -Zdjąć po 2 tygodniach, może to zrobić każdy dentysta. Nakazał mi ponownie wyjść, nie zdążyłem nawet zapytać, co mogę, czego nie, zresztą... sam powinienem być o tym poinformowany, bez pytania. Dodatkowo jest bardzo łapczywy na pieniądze i punkty z NFZu. Nakazał mi iść do swojej znajomej ortodonty, aby skonsultować sprawę zgryzu i ósemki (skierowanie od ortodonty na wycięcie ósemki, pomimo że miałem skierowanie od dentysty?!), choć nie było to potrzebne, mam poprawny zgryz, a chodziło jedynie o to, żebym zapłacił za wizytę oraz on mógł dostać dodatkowe punkty.