dr Józef Kurek

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromne poczucie humoru, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, empatia i troska o pacjenta. CHIRURG przez gigantyczne CH!

Serdecznie dziękuję Panu Józefowi za zoperowanie mnie. Jest cudownym chirurgiem i człowiekiem, bardzo rzadko spotyka się lekarza z takim sercem i z taka wrażliwością w stosunku do pacjenta. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, jestem szczęśliwa że miałam takie szczęście trafić do Pana doktora.

Miałem szczęście być pacjentem prof.Kurka. Zanim znalazłem się na bloku Pan doktor wszystkie moje wątpliwości, ze spokojem i humorem, rozwiał. Lekarz mimo tylu lat pracy ciągle z olbrzymim poziomem empatii. Na dodatek, a to najważniejsze, świetny chirurg. Ze spokojem oddałem się w ręce Pana Doktora. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały człowiek i lekarz o złotym sercu i złotych rękach, które u chirurga są bardzo ważne. Jestem mu ogromnie wdzięczna za wykonanie operacji, która znów postawiła mnie do "pionu". Panie Doktorze bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Szanowny Panie Doktorze, z całego serca bardzo dziękuję za troskliwą i profesjonalną opiekę pooperacyjną. Tym bardziej, że z racji mojego podeszłego wieku, nie tylko uratował mi Pan życie ale i skutecznie je poprawił. Dzięki poważnej (choć obarczonej wysokim ryzykiem) operacji, dziś czuję się już lepiej. Doskonały z Pana specjalista najwyższej klasy ale i wspaniały człowiek, dla którego każde życie ludzkie jest warte poświęcenia i uwagi - bez względu na wiek pacjenta. Z wyrazami szacunku, Stefania Okwieka

Szanowny Panie Doktorze,
Z wyrazami szacunku,
Stefania Okwieka

lekarz godny polecenia operował moją mamę.Stawia pacjenta na pierwszym miejscu i zawsze ciebie wysłucha.Bardzo dużo nam pomógł.