Józef Maciołek

Dermatolog

Było powoli ale porządnie i efektywnie. Jeżeli w przyszłości znów pojawią się u mnie problemy ze skórą to wybiorę się znów do Pana.

Zdecydowanie nie polecam tracić czasu u tego Pana - obejrzenie stanu mojej skóry zajęło mu pół minuty, resztę wizyty coś tam sobie wypisywał, po czym podał mi receptę - jak się potem dowiedziałam, koleżance przepisał dokładnie to samo. Zjawiłam się na umówioną wizytę kontrolną, mimo wszystko, ale akurat pana Maciołka w danym dniu nie było. Zaproponowano mi kolejną wizytę za 2 tygodnie. Kpiny.

Ten osobnik odmówił przyjęcia pacjenta z....ospą wietrzną!Kazał się najpierw zarejestrować i czekać tyle ile będzie trzeba!!Z OSPĄ WIETRZNĄ!To jest szczyt chamstwa!

Niestety zgadzam się z opinią poniżej. Pojechałem do lekarza ze znamionami, które budzą mój niepokój. Lekarz emocjonalnie odpowiedział, że on wszystkich znamion sprawdzać nie będzie bo na to potrzeba "specjalnie się umówić " (może miał na myśli prywatną wizytę?!). Oczywiste, że nie było możliwe sprawdzenie wszystkiego, ale jak na osobę znającą się na rzeczy mógł spojrzeć i ocenić, które znamiona warto sprawdzić specjalistycznie. Z wielką łaską sprawdził JEDEN, używając do tego specjalnego szkła i stwierdził, że znamię jest atypowe. Podał skierowanie na wycięcie i na resztę nawet nie chciał spojrzeć. Nie zająłem lekarzowi zbyt dużo czasu. Poświęcił mi 5 min (po godzinach czekania) a wizytę opisywał zdecydowanie za długo! Jak ufać lekarzowi i wierzyć w jego kompetencje po takim zachowaniu?! Jego złość i wybuchowość są bezzasadne tym bardziej przy pierwszym kontakcie z pacjentem. Przykre.

"Bardzo miły i spokojny lekarz?" Aż nie chce mi się wierzyć, że mowa o tym samym...w ubiegłą sobotę miałam wizytę u lekarza i niestety oprócz wypełniania papierów i bardzo niemiłego tonu nie jest w stanie nic pozytywnego sobie przypomnieć. Zero podejścia do pacjenta...szczególnie, że jechałam kilkadziesiąt km i czekałam ponad 2h! Kiedy wreszcie zostałam przyjęta dowiedziałam się, dlaczego te wizyty tak długo trwają...po krótkim obejrzeniu mojego problemu lekarz zajął się opisywaniem wizyty i wypisywaniem recepty. To trwało niesamowicie długo...nie dopytywał, był wyraźnie zmęczony swoją pracą...z wielką łaską odpowiadał na moje ...

"Bardzo miły i spokojny lekarz?"
Aż nie chce mi się wierzyć, że mowa o tym samym...w ubiegłą sobotę miałam wizytę u lekarza i niestety oprócz wypełniania papierów i bardzo niemiłego tonu nie jest w stanie nic pozytywnego sobie przypomnieć. Zero podejścia do pacjenta...szczególnie, że jechałam kilkadziesiąt km i czekałam ponad 2h! Kiedy wreszcie zostałam przyjęta dowiedziałam się, dlaczego te wizyty tak długo trwają...po krótkim obejrzeniu mojego problemu lekarz zajął się opisywaniem wizyty i wypisywaniem recepty. To trwało niesamowicie długo...nie dopytywał, był wyraźnie zmęczony swoją pracą...z wielką łaską odpowiadał na moje pytania, po czym gdy chciałam opowiedzieć o drugim problemie, z którym przyjechałam do niego lekarz odparł, że mój czas się skończył i inny problem należy zgłosić na kolejnej wizycie, bo on "już skończył opisywać"mój przypadek i "pacjenci czekają". Jak żyję...głupszych słów nie usłyszałam przenigdy.
Być może jest dobrym lekarzem, jeśli ktoś faktycznie został wyleczony...i być może lekarz miał "słabszy" dzień, jednak nic go nie tłumaczy, żeby tak obejść się z pacjentem, który jechał z innego miasta specjalnie na tą wizytę. Skandal! Dodam, że była to wizyta na fundusz zdrowia.

Bardzo dobry lekarz. Specjalista na bardzo wysokim poziomie. Umie wyleczyć nawet bardzo ciężkie przypadki. Polecam.

Bardzo przyjemny w obyciu lekarz. Tworzy spokojną , stonowaną atmosferę , odpowiednio do miejsca. Doktor godny polecenia.

Bardzo przyjemny w obyciu lekarz.
Tworzy spokojną , stonowaną atmosferę , odpowiednio do miejsca.
Doktor godny polecenia.

Byłem leczony izodermem, efekty rewelacyjne ;)

Byłem leczony izodermem, efekty rewelacyjne ;)

Wspaniały człowiek. Profesjonalista. Polecam :D

Wspaniały człowiek. Profesjonalista. Polecam :D

Bardzo miły i spokojny lekarz, który już na początku wzbudził moje zaufanie. Polecam!!!!!