prof. dr hab. n. med. Józef Matych

Urolog

P. dr.jest z wyglądu miłym człowiekiem, ale lepiej dla chorych byłoby może, żeby przykładał sie do leczenia a nie do rozdawania usmiechów, bo w leczeniu chodzi o skutek a nie o uśmiech.Nie spełnił moich oczekiwan, i nie pomógł.Jak nie stac cie na prywatne leczenie, to nie oczekuj cudów.

witajcie-ten lekarz 2 razy wyciągał mi kamienie z nerki i przewodów - inni chcieli kroić, a on zrobił to bezinwazyjnie - 100% skuteczności! polecam go w ciemno - to znany w polsce specjalista - chirurg/urolog - przeprowadza też transplantacje nerek-naklepszy lekarz w łodzi z tej dziedziny! leczył również mojego tatę-również pomógł. fakt-czasem jest mocno zaganiany i cężko u niego z wolnym czasem, ale to raczej wyłacznie z tego powodu, że ma wielu pacjentów z całego kraju. ufam mu całkowicie! polecam i gorąco pozdrawiam! sylwester/łódź

jeśli jesteś majętnym i zdrowym człowiekiem ten lekarz jest stworzony właśnie dla ciebie.