prof. dr hab. n. med. Józef Matych

Urolog

Jestem 14 lat po przeszczepie nerki. Wszystko jest dobrze. Normalnie żyję i pracuję. Uwazam Pana Profesora

Witam, Nie uwłaczając kompetencji Pana Profesora, niestety, ale Pan Profesor znalazł dla mnie czas oczywiście w gabinecie prywatnym. Skierował mnie na oddział, ale niestety tam.....nie znalazł dla mnie czasu....Specjalnie wziąłem dzień wolny od pracy. Może skonsultuje mnie w przyszłym tygodniu lub bliżej nieokreślonym czasie. Dramatyczne podejście do pacjenta na oddziale w szpitalu. Tak rozumiem przecież to Służba Zdrowia i Państwówka, a prywatnie to całkiem inna "gadka". Dziękuję Panie Profesorze za "ludzkie" podejście do pacjenta .....

Witam,

Dziękuję Panie Profesorze za "ludzkie" podejście do pacjenta .....

Wysokiej klasy specjalista transplantolog urolog. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Jestem 7,5 roku po przeszczepie neki. Wszystko jest bardzo dobrze, mam dobre wyniki. Dzięki niemu żyję i mogę pracować.

Pan Matych rządzi w szpitalu Pirogowa, wszyscy skaczą wokół niego i wypełniają polecenia... niestety moje doświadczenie oraz kilku osób z rodziny, które miały z tym lekarzem styczność - pokazuje, iż bez wręczenia koperty ze znaczną sumą - o należytym leczeniu można zapomnieć. Szkoda...Pan Matych ostatnio przekracza w swej chytrości i pazerności wszelkie granice. Może i to jest dobry specjalista w swej dziedzinie, ale niestety zapomniał o bezinteresownej pomocy ludziom w chorobie. P.Matych leczy tylko ludzi, którzy mu płacą. Coraz więcej się o tym słyszy. Biznes... ot co.

Wyjątkowo nieprzyjemny , wręcz chamski osobnik. Tytuły niestety nie idą w parze z kultura osobistą i poziomem wrażliwości na cudzą krzywdę. Nie życzę nikomu styczności z tym panem. Chyba, że chce narazić się na obelgi i wyczyścić swój portfel z gotówki. Rzeźnik naciągacz.

wspaniały lekarz, mający bardzo duży zasób wiedzy, bardzo kulturalny, miły w podejściu do pacjenta, polecam wszystkim

Wybitny specjalista. Artysta w swoim zawodzie.Potrafi pacjentowi dodać ducha i optymizmu w chorobie.Do tego wszystkiego "swój chłop". J.Goryszewski

Witam. Wybitny specjalista, kompetentny, uprzejmy. Leczyłam się u Profesora. Naprawdę polecam. Beata

Wspaniały, kompetentny lekarz mający "ludzkie" podejście do pacjenta. Oby więcej takich jak on. Polecam

Znajomy p.Mirek /w doskonałym stanie fizycznym/ trzy dni temu zjawił się u dr.Matycha na umówiony banalny jak wyrwanie zęba zabieg usunięcia nerek. Podczas zabiegu coś poszło nie tak, ponieważ Mirosław nie odzyskał świadomości. Muszę napisać ten komentarz ponieważ jestem przerażony i zbulwersowany dzisiejszą śmiercią p.Mirka. Niestety nie wystawie pozytywnej opinii temu "lekarzowi"