lekarz Józef Mężykowski

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Ma pretensje do pacjenta, że do niego przyszedł. Boli mnie bardzo noga w pachwinie, mam problemy z chodzeniem. Lekarz powiedział, że przepukliny jeszcze nie ma więc po co do niego przyszłam. Nie pomoże mi, mam czekać aż się pojawi i dopiero do niego ponownie przyjść, a w między czasie się męczyć. Kiedy ściągnęłam spodnie do badania lekarz zapytał "Sam mam się szarpać z tymi majtkami?". Przyszłam do chirurga, a nie ginekologa więc nie wiem w czym mu przeszkadzały. Poczułam się niezwykle nieswojo. Radzę omijać szerokim łukiem.

Szanowni przyszyli Pacjenci /Interesanci lek. Józefa Mężykowskiego Uprzejmie informuję, że po kontakcie z w/w będziecie czuli niesmak, rozgoryczenie, Wasza samoocena spadnie poniżej poziomu morza i poczujecie się jak plankton. Może i Pan ma wiedzę – nie mnie to oceniać bo nie kończyłam medycyny – chociaż fakt, że po tylu latach praktyki ma tylko tytuł lekarza może świadczyć, że żaden z niego wirtuoz skalpela. Poza tym jest to Pan, który posiada kulturę chyba tylko jak skonsumowaniu jogurtu z żywymi kulturami bakterii. Prostak z tytułem (najniższym w medycynie), z rozdmuchanym „ego”, poczuciem ...

Szanowni przyszyli Pacjenci /Interesanci lek. Józefa Mężykowskiego
Uprzejmie informuję, że po kontakcie z w/w będziecie czuli niesmak, rozgoryczenie, Wasza samoocena spadnie poniżej poziomu morza i poczujecie się jak plankton. Może i Pan ma wiedzę – nie mnie to oceniać bo nie kończyłam medycyny – chociaż fakt, że po tylu latach praktyki ma tylko tytuł lekarza może świadczyć, że żaden z niego wirtuoz skalpela. Poza tym jest to Pan, który posiada kulturę chyba tylko jak skonsumowaniu jogurtu z żywymi kulturami bakterii. Prostak z tytułem (najniższym w medycynie), z rozdmuchanym „ego”, poczuciem nieomylności, niewykonujący zaleceń przełożonego, rozmawiający z osobą „plecami”. Po styczności z takim osobnikiem człowiek może się zrazić do służby zdrowia, chociaż nie powinno się generalizować. Mimo wszystko uważam, że każdy powinien się wystrzegać Pana lekarza J. Mężykowskiego i tego typu ludzi, a przełożeni powinni go wysłać na warsztaty z dobrych manier lub pozbywać się z oddziałów takich lekarzy.

Józef Mężykowski to jest bydlę i prostak a uważa się za nadczłowieka. Mam nadzieję, że ktoś wreszczie nauczy go dobrych manier. Ponadto odniosłam wrażenie, że jest niedouczony.

Ponadto odniosłam wrażenie, że jest niedouczony.

Proponuję omijanie tego lekarza szerokim łukiem. Wyjątkowo niesympatyczny, nieuprzejmy,straszny cham. Na wizycie mówił cały czas podniesionym tonem, był niegrzeczy i arogancki. Naprawdę współczuję osobom, które muszą z nim przebywać pod jednym dachem. To skandal, że tacy ludzie pracują w służbie zdrowia. Jak sama nazwa wskazuje, powinien służyć ludziom, natomiast po wizycie odniosłam zupełnie inne wrażenie. Straciłam 1,5 godziny, zostałam potraktowana jak przedmiot. Jeszcze nigdy nie miałam doczynienia z takim okropnym człowiekiem.