lekarz Józef Mężykowski

Chirurg ogólny

Szanowni przyszyli Pacjenci /Interesanci lek. Józefa Mężykowskiego Uprzejmie informuję, że po kontakcie z w/w będziecie czuli niesmak, rozgoryczenie, Wasza samoocena spadnie poniżej poziomu morza i poczujecie się jak plankton. Może i Pan ma wiedzę – nie mnie to oceniać bo nie kończyłam medycyny – chociaż fakt, że po tylu latach praktyki ma tylko tytuł lekarza może świadczyć, że żaden z niego wirtuoz skalpela. Poza tym jest to Pan, który posiada kulturę chyba tylko jak skonsumowaniu jogurtu z żywymi kulturami bakterii. Prostak z tytułem (najniższym w medycynie), z rozdmuchanym „ego”, poczuciem ...

Szanowni przyszyli Pacjenci /Interesanci lek. Józefa Mężykowskiego
Uprzejmie informuję, że po kontakcie z w/w będziecie czuli niesmak, rozgoryczenie, Wasza samoocena spadnie poniżej poziomu morza i poczujecie się jak plankton. Może i Pan ma wiedzę – nie mnie to oceniać bo nie kończyłam medycyny – chociaż fakt, że po tylu latach praktyki ma tylko tytuł lekarza może świadczyć, że żaden z niego wirtuoz skalpela. Poza tym jest to Pan, który posiada kulturę chyba tylko jak skonsumowaniu jogurtu z żywymi kulturami bakterii. Prostak z tytułem (najniższym w medycynie), z rozdmuchanym „ego”, poczuciem nieomylności, niewykonujący zaleceń przełożonego, rozmawiający z osobą „plecami”. Po styczności z takim osobnikiem człowiek może się zrazić do służby zdrowia, chociaż nie powinno się generalizować. Mimo wszystko uważam, że każdy powinien się wystrzegać Pana lekarza J. Mężykowskiego i tego typu ludzi, a przełożeni powinni go wysłać na warsztaty z dobrych manier lub pozbywać się z oddziałów takich lekarzy.

Proponuję omijanie tego lekarza szerokim łukiem. Wyjątkowo niesympatyczny, nieuprzejmy,straszny cham. Na wizycie mówił cały czas podniesionym tonem, był niegrzeczy i arogancki. Naprawdę współczuję osobom, które muszą z nim przebywać pod jednym dachem. To skandal, że tacy ludzie pracują w służbie zdrowia. Jak sama nazwa wskazuje, powinien służyć ludziom, natomiast po wizycie odniosłam zupełnie inne wrażenie. Straciłam 1,5 godziny, zostałam potraktowana jak przedmiot. Jeszcze nigdy nie miałam doczynienia z takim okropnym człowiekiem.

Józef Mężykowski to jest bydlę i prostak a uważa się za nadczłowieka. Mam nadzieję, że ktoś wreszczie nauczy go dobrych manier. Ponadto odniosłam wrażenie, że jest niedouczony.

Ponadto odniosłam wrażenie, że jest niedouczony.