lekarz Józef Mróz

Lekarz rodzinny

Pan doktor to kulturalny i miły człowiek i z wielkim szacunkiem odnosi się do osób starszych.Niestety obraca się to przeciwko niemu.Myślę,że obok napisu lekarz rodzinny powinien miec napisane geriatra.Ludziom starszym dokucza samotnośc ,a miło jest "pogadac" z lekarzem ,który zawsze wysłucha, pocieszy i coś przypisze.Wizyta taka trwa do trzydziestu minut albo i dlużej,potem doktor stara się "podgonic" i zaczyna się śpieszyc, przez co staje się chaotyczny,zagubiony... nie wypisze daty,nie zaznaczy odpowiedniej rubryk na recepcie itd.Trzeba sprawdzac recepty, bo zdarza się ze trzeba wrócic bo apteka odeśle. W między czasie przychodzą jeszcze pacjenci tzw. "ja tylko zapytam" ,którzy też są przyjmowani(często bez kolejki) Przez swoja dobroc sam doktor zwiększa sobie prace,a sytuacja staje się męcząca i nerwowa nie tylko dla niego,ale i dla pacjentów.Wiele osób rezygnuje i idzie do innego lekarza,bo nie kazdy może czekac w kolejce z gorączką, gdzie zazwyczaj opóznienie jest do dwóch godzin. Naprawdę trzeba uzbroic się w cierpliwośc,czekając w kolejce do doktora.

Godny polecenia w 100%. Wielokrotnie jego poświęcenie i kompetencja pomogły w ciężkich stanach zdrowia zarówno mi jak i moim bliskim

Godny polecenia w 100%.

wiem ze wydajac te opnie zwieksze koleiki do doktora alejest tego wart zna swoich pacjetow niemalze po imieniu nawet jezeli stje pod drzwiami dlugi czas to wiem ze warto to jest jedyny lekarz wtej przychodni wart polecenia taki doktor judym

trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach pośpiechu i pogoni za sukcesami są ludzie , dla któreych najważniejszy jest inny człowiek

Oddany ludziom, pomaga nawet w wykupieniu recepty, godny zaufania, nie znam podobnego.

Lekarz jak z zagranicznego filmu , moim zdaniem jedna wizyta u takiego lekarza i pacjent nie zmieni na innego. Profesjonalne podejście nie ważne ile masz lat ten lekarz każdego traktuje po ludzku. Polecam !!!

do tej pory nie spotkałam tak dobrego lekarza, skutecznego i pełnego poświęcenia

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Lublin"?

Przychodnia MSWiA
Spokojna 5
Lublin

Twój lekarz
Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Dziesiąta"
Wł. Kunickiego 122/16
20-436 Lublin