lekarz Józef Ostręga

Internista, Pulmonolog

6. 03 2014 r właśnie wróciłam z szpitala i mogę powiedzieć że lekarz Józef Ostręga zasługuje na najwyższe noty jest lekarzem z powołania .Lepszej opieki nie można by sobie wymarzyć . :D

Mam nadzieję, że takich lekarzy nie ma za wielu!!! Takich, którzy do pacjenta podchodzą przedmiotowo, i pod uwagę biorą pesel!!! Skłaniam się do wystawienia mega negatywnej opinii na temat tego człowieka, ku przestrodze kolejnych pacjentów. Jest osobą nieodpowiedzialną, nierzetelną i niegodną zaufania. Zupełnie pozbawiony szacunku, współczucia. Jak taki ktoś może pracować w szpitalu??? To jakaś totalna żenada!!! Czy Oddział Wewnętrzny w Szpitalu w Wałczu należy traktować jako "umieralnię", bo do tego doprowadzają takie osoby jak Pan Ostręga. Nigdy nikomu nie życzyłabym aby trafić pod jego opiekę...Totalna masakra!!!! Ale kto ma się tym zająć skoro i Ordynator nie należy do znakomitości!!! Tak więc pozdrawiam bez poważania!!!

Nie ma serca dla chorego I jego rodziny ,nie tlumaczy ,nie wspolczuje, nie posiada najmniejszego powolania do wykonywania zawodu lekarza a zwlaszcza do pracy na oddziale wewnetrznym I pomocy osobom starszym, nie diagnozuje ostatecznie I wypisuje pacjenta spod swojej opieki( można miec wrazenie jakoby chcial sie pozbyc problemu) nie polecam nikomu

dobry specjalista ,bardzo mi pomógł i wytłumaczył moją chorobę oraz omówił dalsze leczenie .Coodzę do poradni pulmonologicznej .którą kieruje od 6 lat.