To najlepszy Dr. do jakiego trafiłam. Serdecznie polecam!

To najlepszy Dr. do jakiego trafiłam. Serdecznie polecam!

Uwielbiam Tego faceta. Pomógł mi bardzo. Dzięki doktorowi mam zdrowego syna (szybka decyzja o cesarce). Pozdrawiam serdecznie:)

Pozdrawiam serdecznie:)

Dla mnie bez zastrzeżeń. Był pomocny przy prowadzeniu ciąży (zrobił dodatkowe badania-bezpłatnie).Fakt, że część informacji trzeba od niego wyciągnąć,podpytać, ale nie jest to przecież wielki problem.W każdym razie ja-polecam.

Lek.godny polecenie ale parę lat wstecz.Kiedyś bardziej tłumaczył rysował itp.teraz przepisze tabl.nie do końca uświadamiając pacjenta z jakiego powodu itp.troszkę się chyba wypalił.Różnie to jest z tymi wizytami raz szybko i nie konkretnie ,a na drugi raz konkretnie.

Szalenie miły lekarz ale nie wiem jak to jest u niego na wizycie publicznej; dawna afera szpitalna z cesarką też daje do myślenia (nie żeby od razu oceniać) nie wiem - nie wydaję w tej kwestii opinii; co najwyżej radzę się "dokształcić" pod kątem pana dr. Generalnie nie mam zastrzeżeń do tego lekarza z jednym wyjątkiem - nie odp. informacja płynąca do pacjenta (np. nie przekazanie istotnej info dotyczącej spirali)także muszę "ciachnąć" tu kompetencję niestety:)