lek. dent. Józef Słowik

Stomatolog najlepszy na świecie,przyjechałam do Zakopanego na wakacje i przyjął mnie w sobotę z ogromnym bez żadnego problemu.A co naważniejsze mimo moich wielkich obaw pomógł bez bólowo wyrwając to co trzeba było wyrwać.Przepisał leki i już po 5 godzinach od wyrwania czuję się o niebo lepiej.A do tego takie ojcowskie podejscie,miły opiekuńczy.Szkoda że mieszkam aż ponad 700 km od Pana doktora,w przeciwnym razie wyleczyłabym wszystko u Niego.Pozdrawiam i ślicznie dziękuję za pomoc i okazaną troskę