lekarz Józef Wojtasik

Alergolog, Pediatra

Wierze we wszystkie pozytywne opinie.Moje dziecko jak leżało w Gdańsku w szpitalu to wołało, że chce doktora Wojtasika czym bardzo zaskoczył lekarzy, którzy go badali.Pytali go co to za doktor.Padła krótka odpowiedz-KOCHANY

Pan doktor Józef Wojtasik jest osobą niezwykłą,pełną poczucia humoru i dystansu do siebie oraz świata. PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK TO WSPANIAŁY,OBDARZONY FENOMENALNĄ WIEDZĄ LEKARZ dla którego nie liczą się pieniądze ale dobro i zdrowie dziecka.

Uratował mi zycie Mialem wtedy 970 gram jako 7 miesieczny noworodek inni ,lekarze nie dawali mi szans w człuchowie na przezycie a tu po 3 dniach przezylem dalej i dziekuje bogu za tak dobrego lekarza z calego serca skladam podziekowanie w pana rece sz.p. Józefie W .

Moim zdaniem to jeden z najlepszych i najsympatyczniejszych człuchowskich lekarzy. Leczył mnie jako dziecko, a teraz leczy moje dzieci. Nie ma znaczenia czy to święta, czy niedziela, o każdej porze dnia i nocy przyjmie z uśmiechem na twarzy. Oby takich lekarzy nasze miasto miało więcej. Pozdrawiam i życzę panu doktorowi 100 lat życia.

Bardzo przyjemny Pan doktor ma podejście do dzieci

Bardzo przyjemny Pan doktor ma podejście do dzieci

Nie znam drugiego takiego lekarza.W nocy o północy bym zadzwoniła to by mnie przyjął.Wiem z doświadczenia.Człowiek który myśli pacjencie i jego chorobie a nie ile zedrzeć z człowieka.Żyj Sto lat Doktorze.

NAJLEPSZYYYYY !!! To już 16 lat minęło jak mnie leczy :) :)

NAJLEPSZYYYYY !!!
To już 16 lat minęło jak mnie leczy :) :)

kawaler orderu uśmiechu-chyba to mówi samo za siebie. Takich wspaniałych lekarzy już nie ma.Dla niego zawsze liczył się człowiek,a nie to czy ma czym zapłacić za wizytę.Pamiętam jak przyjechałam z chorym dzieckiem,a on proponował mi jajka-bo akurat tym wcześniej mu zapłacono.Doktor najchętniej nie przyjmowałby pieniędzy za porady,lecz robi to aby nie urazić pacjentów. Od ludzi ubogich nie przyjmuje pieniędzy.Jak był ordynatorem pediatrii, to rodzice chorych dzieci mieli pełne poczucie bezpieczeństwa.Dzieci go uwielbiają,mówiły o nim 'wujek Józek'.Nie znam takiego drugiego lekarza,ani tak dobrego człowieka.Obyś doktorze cieszył się długo dobrym zdrowiem,bo zawsze będziesz potrzebny naszym wnukom.Dawnośmy się nie widzieli,lecz myślę,że w szufladzie nadal są lizaki i batoniki.

Doktor leczył moje już mocno dorosłe dzieci, to jest wspaniały człowiek i kompetentny lekarz, szkoda że nie ma równego sobie następcy.

SUPER LEKARZ, TYLKO DO NIEGO MAM PEŁNE ZUFANIE. DYSPOZYCYJNY W 100 %.

SUPER LEKARZ, TYLKO DO NIEGO MAM PEŁNE ZUFANIE.
DYSPOZYCYJNY W 100 %.