lek. dent. Józef Wróblewski

Chirurg stomatolog

Pan Doktor wspanialy specjalista uratowal mi kosc ktora inny stomatolog "rozbabral" a nie byl specjalista!!! zabieg trwal trzy godziny ale wykonany perfekcyjnie a kosc zrosnieta i jak nowa. Mam juz w tym miejscu implant. Serdeczne dzieki za poswiecony czas i opieke.Wspanialy personel zajol sie mna wzorowo Dziekuje

Nie znamy lepszego! usuwanie Cała nasza rodzina korzysta z usług dr jesteśmy bardzo zadowoleni i nie myślimy zmieniać stomatologa. Jest doświadczonym lekarzem, rzetelnie wykonującym swoją pracę można Go śmiało polecać usuwanie zębów wychodzi perfekcyjnie-przełamałem lęk przed stomatologiem.

Nie znamy lepszego! usuwanie

Byłam u innego lekarza który nie powinien się zabrać za zabieg ale jednak podjoł się zabiegu co co zrobił koszmar!!!nie przespałam całą noc.Następnego dnia udałam się do dr.Wróblewskiego specjalisty zabieg trwał ponad 3-godziny zrobił to perfekcyjnie usunoł cały torbiel , nacioł ropień wszystko delikatnie zaszył.Po dwóch dniach opuchlizna zeszła.Doktor wykonał zabieg perfekcyjnie i wzorowo.Pełna kultur ze strony doktor po za pierwszym podejściem wykonywał zabieg jego kolega a doktor po nim musiał wszystko poprawić złego słowa nie powiedział o koledze KLASA CZŁOWIEK

zdecydowanie odradzam - na długo pozostanie niestety w mojej pamięci... Pomimo łez wylanych na fotelu i tłumaczeniu, że boli usłyszałam - po tej dawce niemożliwe. A jednak możliwe. Na długo pozostanę sceptycznie nastawiona do "lekarzy chirurgów".

Naprawil to co zepsul inny stomatolog lecząc mi kanalowo zęba- (ropień na caly polik w szczęce) Zagoilo się super i nawet nie ma śladu po zabiegu a ząb uratowany. Ta cena byla za caly zabieg lącznie z usuwaniem ziarniaków z szczeki

Wspaniały fachowiec i specjalista.Poprostu nie wobrażam sobie innego chirurga jak tylko doktora.Pozatym bardzo prawy i wspaniały człowiek w zyciu prywatnym