lekarz Józefa Lipowska-Mielech

Dermatolog

polecam panią doktor, ma czas dla pacjenta.

polecam panią doktor, ma czas dla pacjenta.

Pani doktor potraktowała mnie w sposób bardzo przedmiotowy nie pozwalając nawet zadać pytania bo jak usłyszałam na korytarzu czekają inni pacjenci więc po jakiś 5 minutach wizyty według Pani doktor mój czas się skończył co bardzo mnie zaskoczyło, gdyż zostałam przyjęta do gabinetu z 45 minutowym opóźnieniem więc te wizyty "na czas" nie wszystkich chyba obowiązują a zważywszy na ponad miesięczny termin mojego oczekiwania na tą wizytę to według mnie bardzo niestosowne zachowanie ze strony pani doktor.Nota bene dlaczego ja mam cierpieć za to że pacjent przede mną zajął Pani doktor pół godziny. Zabrakło mi także kompleksowego podejścia do problemu zdrowotnego i nie podobały mi się uszczypliwe komentarze ze strony Pani doktor. Niestety pozostał mi niesmak i rozczarowanie. Szkoda.

Miła i uprzejma.Dość szybka poprawa przy mych dolegliwościach potwierdza,że diagnoza była słuszna.

Pani Doktor na wszystko i wszystkim zaleca rumianek.

Pani Doktor na wszystko i wszystkim zaleca rumianek.