lekarz Julia Kawecka

Kochana Pani doktor! Widać że naprawdę kocha swój zawód i ma podejście do ludzi. Byłam u niej z narzeczonym dwa razy, zawsze wysłuchala i pomogła! Takiej Pani doktor to naprawdę że świecą szukac! 😍

Witam, Pani doktor jak najbardziej godna polecenia. Widać że kocha ludzi i swój zawód. Zawsze wysłucha pacjenta z zainteresowaniem. Teraz takich lekarzy szuka się ze świecą. Bardzo polecam i pozdrawiam.

Świetny lekarz,nie traktujący pacjenta jak przysłowiowego intruza.Umie podejść do problemu rzeczowo,wysłucha,poradzi.Zawsze uśmiechnięta,poprostu lekarz z powołania tzw.wielki człowiek,poprzez swoje czyny.Tak jak moi przedmówcy szczerze polecam,a na prawdę będzie zachwyceni jakością podejścia do pacjenta Pani Doktor.Za tak fachowe podejście daję ocenę:10.Mariusz z Warki.

Duża kultura osobista,wspaniały Lekarz Świetne podejście do pacjenta.Wyrozumiały człowiek,pomocny pod każdym względem.Polecam wszystkim potrzebującym pacjentom-Będziecie zachwyceni.Pozdrawiam. RM.

Duża kultura osobista,wspaniały Lekarz
RM.

Polecam z całego serca. To Pani doktor z powołania. Nie traktuje pacjentów bezosobowo. Zawsze poświęci tyle czasu ile potrzeba. Polecam