mgr Julia Przedwojewska  Szymańskamgr Julia Przedwojewska  Szymańska - zdjęcie profilowe

mgr Julia Przedwojewska Szymańska

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek psychologia kliniczna. Ukończyła czteroletnie szkolenie w zakresie analitycznej psychoterapii grupowej i indywidualnej i w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” . Prowadzi psychoanalitycznie zorientowaną psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych cierpiących m.in. z powodu:zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych, nerwicowych, zaburzeń nastroju, depresji, zaburzeń adaptacyjnych, problemów emocjonalnych, zaburzeń snu problemów interpersonalnych.

Miałem kontakt z Panią Julią jakiś czas temu. Do tej pory Ją miło wspominam. Z tego krótkiego epizodu zapamiętałem Jej życzliwość i zaangażowanie.