lekarz Julia  Seniutalekarz Julia  Seniuta - zdjęcie profilowe

lekarz Julia Seniuta

Dermatolog

Trzy tygodnie temu byłam na pierwszej wizycie i wyszłam bardzo zadowolona. Pani doktor choć się spóźniłam była bardzo wyrozumiała, miła i życzliwa. Przeprowadziła szczegółowy wywiad na temat dolegliwości. Widać, że zna się na rzeczy. Lekarstwo zadziałało. Polecam.

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem!Jest konkretna, rzeczowa, miła i widać, że zna się na swojej pracy. Jestem w trakcie leczenia, efekty juz są widoczne. Cieszę się że trafilam do tak kompetentnej osoby.

Pani doktor bardzo profesjonalnie i z uśmiechem podeszła do mojego męża podczas wizyty. Przeprowadziła dokładny wywiad, przepisała odpowiednie leki. Mam nadzieję, że zadziałają I będziemy mogli wspólnie cieszyć się tegorocznym słońcem.

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia znajomej. I powiem szczerze, jeden z lepszych specjalistów, u którego do tej pory miałam okazję się leczyć. Pełna skuteczność. Polecam.

Zgadzam się z opinią, że Pani Doktor jest skrupulatnym, dokładnym i dociekliwym lekarzem, co niewątpliwie jest na plus. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze a leczenie jest skuteczne.

Świetny specjalista. Trafiłam do Pani Doktor z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Pełna kompleksowość, o wszystko można śmiało dopytać, stuprocentowa skuteczność. Polecam i Pozdrawiam.

Pani Doktor jest niezwykle dociekliwa, zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad, zanim zadecyduje o sposobie leczenia. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest dobrym specjalistą.

Jestesmy pacjentami Pani Doktor w klinice Ginemedica. Bardzo dobry specjalista i przemiła, empatyczna osoba. Szczerze polecamy z całą rodziną.

Jestem stałą pacjentką Pani Doktor. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, diagnozy zawsze trafne i leczenie skuteczne. Polecam.