mgr Julia Szymczak

Psycholog, Psychoterapeuta

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność i uznanie wobec pani Julii. Pojawiła się w najtrudniejszym okresie mojego życia i gdyby nie jej zaangażowanie byłoby ze mną bardzo źle. Jej wyrozumiałość, empatia i troska o moje dobro były niezrównane. Od pierwszej sesji poczułam, że jestem w bezpiecznym miejscu, gdzie mogłam otwarcie wyrażać swoje uczucia i myśli. Była nie tylko profesjonalistką, ale również człowiekiem, który naprawdę dbał o mnie jako osobę. Dzięki jej wsparciu nauczyłam się lepiej rozumieć siebie i radzić sobie z trudnościami, z którymi się borykałam. To dzięki niej znalazłam siłę, ...

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność i uznanie wobec pani Julii.

Dzięki jej wsparciu nauczyłam się lepiej rozumieć siebie i radzić sobie z trudnościami, z którymi się borykałam. To dzięki niej znalazłam siłę, by przejść przez ten trudny okres i wyciągnąć z niego cenne nauki. Jej wskazówki, techniki terapeutyczne i rozmowy pomogły mi odzyskać równowagę psychiczną i znaleźć nowe perspektywy w życiu.

Jej pasja do swojej pracy jest widoczna w każdym spotkaniu, a jej ciepła osobowość sprawia, że terapia była nie tylko skuteczna, ale także komfortowa i budująca. Jestem przekonana, że wiele osób mogłoby skorzystać z jej profesjonalizmu i wsparcia, dlatego z czystym sumieniem BARDZO POLECAM ją każdemu, kto potrzebuje pomocy psychoterapeuty.

Najlepsza na świecie! Nikt w życiu nie pomógł mi tak bardzo jak Pani Julia, jest wspaniałą psychoterapeutką, baaaardzo wyrozumiałą i świetnie tłumaczy wszystkie mechanizmy.

Kompetentana i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Jest godną zaufania i cierpliwą osobą, która doskonale zna się na swoim fachu. Potrafi słuchać i prowadzić rozmowę w merytoryczny sposób. Co ważne, jest także uprzejmą i ciepłą osobą

Pani Julia pomogła mi wyjść z depresji, jest dobrym fachowcem,ma doświadczenie i dobrze się z nią rozmawia, polecam