Julia Zaręba-Szczudlik

Wspaniały lekarz, pełna poświęcenie. niewiarygodnie szczera i miła osoba. Prowadzi moja pierwszą ciązę i jest naprawdę baredzo wyrozumiała, gdyż zadaję setki ppytań. Pani doktor daje prywatny numer telefonu i pamieta wszystkich pacjentów. Jak mam jakis problem to wiem, że bez problemu mogę zadzwonić i dopytać, jeśli nie może odebrać to zawsze oddzwania. polecam serdecznie tego lekarza, jest naprawdę wspaniała!!!

świetny lekarz. Kompetentny, uprzejmy. Odpowiednio dużo czasu poświęca każdej pacjentce, i ( w razie potrzeby) jej mężowi/ partnerow

Świetna Pani Doktor. Prowadziła moją ciążę, a także odbierała mój poród. Zawsze pod telefonem, zawsze uśmiechnięta, miła, delikatna. Polecam bez wahania. Mam nadzieję, że uda mi się u Niej poprowadzić drugą ciążę.

Lekarz na piątkę. Naprawdę super :) polecam bez cienia wątpliwości.

Lekarz na piątkę. Naprawdę super :) polecam bez cienia wątpliwości.

Super lekarz, przesympatyczna osoba, delikatna i przemiła. Polecam z całego serca

Super lekarz, przesympatyczna osoba, delikatna i przemiła.
Polecam z całego serca