Średnia ocen:4,9/5
Opinie:47
Zaufanie do kompetencji
4,9
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
4,9
Kompleksowość podejścia
4,9
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
4,9
Dodaj opinię

O mnie

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała kosmetologiem w największym salonie piękna Czarodijka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy specjalistów medycyny estetycznej w kraju i zagranicą.
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Fizjoterapia, Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach innowacyjnego kierunku Kosmetologia Estetyczna i Odnowa Biologiczna, licencjonowana pielęgniarka. Stale dokształca się, podnosi swe kwalifikację - czynnie uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i kongresach z zakresu Kosmetologii, Medycyny Estetycznej, Fizjoterapii w kraju i zagranicą. Zdobytą szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne w diagnozowaniu i terapiach skojarzonych, w tym innowacyjnych terapiach skóry, terapiach przeciwstarzeniowych - Anti - Aging, zabiegach laserowych, które z przyjemnością i korzyścią dla pacjentów wykorzystuje w swojej praktyce. Do pacjenta zawsze podchodzi całościowo – holistycznie, dobiera indywidualny plan zabiegów, terapii skojarzonych, każdy człowiek jest inny, ma swoje potrzeby i możliwości.
Doświadczona specjalistka w zakresie Piękna i Zdrowia - ponad 25 lat doświadczenia, praktyk, pasjonatka swojej sprawy, a także wykładowca, trener, szkoleniowiec. Prowadzi również instytucję szkoleniową wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie szkolenia specjalistyczne i dokształcające z zakresu Kosmetologii, Medycyny Estetycznej, Fizjoterapii - praktyk - szkoleniowiec, również zaprasza do współpracy najlepszych szkoleniowców - praktyków z kraju i zagranicy, pasjonatów swojej sprawy, którzy chętnie dzielą się swą wiedzą.
Stworzyła nowoczesne, a zarazem kameralne miejsce – Beauty & Health, na krakowskim Zwierzyńcu, z oddziałem na Al. 29 Listopada 41/1, celem którego jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie Piękna i Zdrowia na wysokim poziomie z dostępnością cenową.

Nasze główne wartości to: najnowsza wiedza, doświadczenie, najnowocześniejsze technologię, zaufanie, szacunek, dostępność i uczciwość.

Beauty & Health, to kompleksowe miejsce, do którego Pacjenci przychodzą w większości z polecenia, z zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo i wysoką jakość usług, a zarazem z przekonaniem, iż proponowane programy zabiegowe i terapię są najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku, dopasowanymi do ich indywidualnych potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Naszym kluczem do sukcesu jest współpraca zespołu Beauty & Health i Klienta, który chce spełnić swoje oczekiwania, podnieść jakość życia. Unikalne na rynku, stosowane przez nas połączenie pracy kosmetologa, fizjoterapeuty i lekarza medycyny estetycznej, a w razie potrzeb dodatkowych specjalistów, co powoduje, że stosowane terapie i programy zabiegowe przynoszą spektakularne efekty.

W Beauty & Health stosujemy najnowszą wiedzę, wspomagając się najnowszymi światowymi technologiami certyfikowanych urządzeń wiodących światowych liderów branży Piękna i Zdrowia. Jesteśmy w stanie skutecznie zadbać o Państwa zdrowie, wygląd oraz samopoczucie podczas zabiegu.

Darmowy parking. Dogodne godziny. Dostępność cenowa. MEDI RATY.
Sposób płatności: gotówka, karty płatnicze, przelew.

Mgr Julia Zbożna - Lichoń na co dzień pracuje w Beauty & Health, przy ul. Księcia Józefa 81 i w oddziale przy Al. 29 Listopada 41/1 w Krakowie. Pracuje na najwyższej klasy sprzęcie i urządzeniach medycznych i kosmetycznych światowych liderów z Europy, USA, Izraela, wszystkie certyfikowane i serwisowane. Odbyła szereg certyfikowanych szkoleń głównych dystrybutorów sprzętu i urządzeń, co zapewnia bezpieczeństwo i gwarancję jakości wykonanych usług. Pracuje jako kosmetolog z lekarzem medycyny estetycznej na starannie wyselekcjonowanych dermokosmetykach i preparatach medycznych światowych marek między innymi:
- BOTOX Azzalure
- JUVEDERM
- SKEYNDOR
- diego dalla palma
- RVB SCIN LAB
- ERICSON Laboratoire
- Anna Lotan
- OnMacabim
- SIMILDIET Laboratorios

Współpracuje z lekarzami specjalistami, między innymi z Dermatologiem, lekarzem Medycyny Estetycznej Piotrem Glanowskim, który w Beauty & Health wykonuje zabiegi
z zakresu Medycyny Estetycznej:
- BOTOX
- usuwanie zmarszczek
- leczenie nadpotliwości
- toksyna botulinowa
- wypełniacze Jevederm
- JUVEDERM ULTRA - kwas hialuronowy, wypełnianie zmarszczek
- JUVEDREM ULTRA SMILE - powiększanie i modelowanie ust
- JUVEDERM VOLIFT - najnowsza technologia wypełniaczy
- JUVEDERM VOLBELLA wypełniacz do ust i ich okolicy
- JUVEDERM VOLUMA - kwas hialuronowy, zabiegi wolumetryczne
- JUVEDERM HYDRATE - hydrolifting, mezolifting

W Kosmetologii i Medycynie Estetycznej specjalizuje się w:
- Zaawansowanych technikach i terapiach odmładzania skóry i profilaktycznych terapiach przeciwstarzeniowych - Anti – Aging
- Laseroterapia w Kosmetologii i Medycynie Estetycznej
- Fizjoterapia w Chirurgii Plastycznej i Medycynie Estetycznej
- W zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnych światowych technologii Hi -Tech w modelowaniu sylwetki.

W Beauty & Health wykonuje zabiegi z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Rehabilitacja po zabiegach Chirurgii Plastycznej. Fizjoterapia Medycyny Estetycznej:
- Termolifting ZAFFIRO, Thermolifting ZAFFIRO
- nowoczesne techniki fotoodmładzania za pomocą światła laserowego
- laserowe zamykanie naczynek krwionośnych
- laserowe usuwanie rumienia
- laserowe leczenie trądziku
- usuwanie blizn
- usuwanie rozstępów
- lifting laserowy twarzy i ciała
- lifting miękki - bez użycia skalpela - okolicy oka, twarzy, ciała
- radiofrekwencja bipolarna z vacuum – multiplatforma RayLife Asclepion
- Visage RF - lifting twarzy i ciała.
- Depilacja laserowa
- Epilacja laserowa – laser diodowy Soprano XL Alma Lasers, USA
- VPL ULTRA PLUS ENERGIST - fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, likwidacji rumienia, redukcja zmarszczek, niwelowania przebarwień, terapię przeciwtrądzikowe, trwałe usuwanie zbędnego owłosienia
- Laser BLANCHE Alma Lasers USA
- TRIOS IPL VIORA MED, USA - fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, likwidacji rumienia, redukcja zmarszczek, niwelowania przebarwień, trwałe usuwanie zbędnego owłosienia
- Radiofrekwencja bipolarna z vacuum, APL, AW - Multiplatforma RayLife - zaawansowanych technikach odmładzania skóry w służbie Piękna i Zdrowia
- Mezoterapia bezigłowa INFUSION VIORA MED, USA
- Mezoterapia igłowa. Peptydy biomimetyczne
- Drenaż limfatyczny twarzy, ciała
- Masaż Anti – Aging, digitopresurą twarzy
- Mikrodermabrazja diamentowa PRISTINE VIORA MED, USA. Abrazja medyczna.
- Kwasy /Peelingi medyczne
- innowacyjne zabiegi na jedynej w Krakowie Multiplatformie Raylife Asclepion Laser Technologies - bezoperacyjny lifting i odmładzanie skóry.
- RayLife Beauty & Wellness - modelowanie i ujędrnianie twarzy i ciała bez skalpela
- Zabiegi lunchowe z zakresu kosmetyki twarzy i ciała
- Zabiegi lunchowe z zakresu aparaturowej Medycyny Estetycznej
- Leczenie wypadania włosów
- Mezoterapia igłowa twarzy, głowy, ciała peptydami biomimetycznymi
- Terapia trądziku i trądziku różowatego. Zabiegi przeciwtrądzikowe
- Zabiegi wybielające
- Zabiegi liftingujące
- Zabiegi ujędrniające
- Zabiegi regeneracyjne
- Zabiegi intensywnie nawilżające
- Zabiegi kosmetyczne dla Mężczyzn
- Masaż Anti - Aging twarzy, szyi i dekoltu.
- Zabiegi Medycyna Estetyczna dla Panów
- Leczenie trądziku różowatego
- Zabiegi przeciwstarzeniowe na twarz i ciało
- Zabiegi anti – aging
- Zabiegi Hi -Tech w modelowaniu sylwetki
- Zabiegi skojarzone w modelowaniu sylwetki
- Redukcja tkanki tłuszczowej
- Usuwanie niwelowanie cellulitu
- Zabiegi ujędrniające na ciało
- Multiplatforma RayLife Asclepion w służbie Piękna i Zdrowia
- X- Wawe, BTL
- Eat Scin Shock, BTL
- Terapia energotonowa – HiToP 184,GBO
- Fala akustyczna - STORZ MEDICAL
- Elektrostymulacja
- Fala uderzeniowa BTL
- Drenaż limfatyczny aparaturowy z 6 i 12 komorowymi rękawami

FIZJOTERAPIA w Beauty & Health

Beauty & Health Klinika Piękna i Zdrowia na krakowskim Zwierzyńcu, w 10 minutach od Wawelu nowoczesne, kompleksowe, a zarazem kameralne miejsce było stworzone z myśla o osobach, który cenią sobie czas i skuteczność, z dostępnością cenową zabiegów i terapii z zakresu Piękna i Zdrowia.
Indywidualne podejście do pacjenta, doświadczenie zespołu, nowoczesna wiedza i światowej klasy sprzęt i wiodące technologię sprawiło, że Beauty & Health jest doceniane nie tylko lokalnie i w obrębie województwa, również wśród klientów krajowych, coraz więcej naszych pacjentów to goście z zagranicy, dla których ceny usług i profesjonalizm kadry tak samo ważne, jak komfort podczas pobytu u nas i efektywność przeprowadzanych zabiegów.

Każdy człowiek jest inny, ma swoje potrzeby i możliwości - mgr Julia Zbożna – Lichoń, pracą na co dzień w sposób zdecydowany poprawia jakość i komfort życia swoich pacjentów. Wykorzystując w praktyce najnowszą wiedzę medyczną i specjalistyczny sprzęt medyczny, by zapewnić pacjentom najlepszą opiekę rehabilitacyjną przy użyciu nowoczesnych technologii i najbardziej zaawansowanych technik, a także terapii manualnych w celu zapewnienia szybkiego odzyskania sprawności, poprawy zdrowia z dostępnością cenową.
Doświadczona specjalistka w zakresie Piękna i Zdrowia - ponad 25 lat doświadczenia, praktyk, pasjonatka swojej sprawy, a także wykładowca, trener, szkoleniowiec.

Mgr Fizjoterapii Julia Zbożna - Lichoń swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie. W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po ukończeniu rocznego dokształcająco – szkoleniowego specjalistycznego kursu podwyższenie kwalifikacji dla pracowników medycznych - Fizjoterapia, od 1987 roku pracowała w przychodniach, szpitalach prywatnych jednostkach we Lwowie, Krakowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych rehabilitantów, terapeutów manualnych, przy współpracy z lekarzami specjalistami w kraju i zagranicą.
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Fizjoterapia, licencjonowana pielęgniarka, kosmetolog. Stale dokształca się, podnosi swę kwalifikację - czynnie uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i kongresach z zakresu Nowoczesnej Fizjoterapii i Terapii Manualnej w kraju i zagranicą. Zdobytą szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne w diagnozowaniu i terapiach skojarzonych, w tym innowacyjnych terapiach,
m. in. terapii energotonowej HiToP, fale akustyczna, a także metodę F.D.M, terapię manualną z korzyścią dla pacjentów na co dzień wykorzystuje w swojej praktyce. Zwraca szczególna uwagę na uważne odczytywanie sygnałów organizmu i analizę dolegliwości bólowych zgłaszanych przez pacjenta, co w sposób zdecydowany, poza skierowaniem zaleceniami lekarza kierującego, zbadaniem dokumentacji diagnostyki obrazowej przeprowadza diagnostykę funkcjonalną aktualnego stanu pacjenta pozwala ustalić źródło problemu i zastosować indywidualne dobrany plan terapii. W swojej praktyce uważnie słucha i obserwuje pacjenta, tłumaczy, pokazuje co i jak wykonujemy w domu, a terapię ustalane indywidualnie z ukierunkowaniem na osiągnięcie najlepszych efektów przy współpracy zespołowej : Terapeuta - Pacjent.

Na co dzień pracuje w Beauty & Health, przy ul. Księcia Józefa 81 w Krakowie. Pracuje na najwyższej klasy sprzęcie i urządzeniach medycznych i kosmetycznych światowych liderów z Europy, USA, Izraela, wszystkie certyfikowane i serwisowane. Odbyła szereg certyfikowanych szkoleń głównych dystrybutorów sprzętu i urządzeń, co zapewnia bezpieczeństwo i gwarancję jakości wykonanych usług.
Pracując fizjoterapeutą konsultuje, przeprowadza diagnostyczne badania funkcjonalne, dobiera indywidualny plan leczenia, stosuje terapie skojarzone, aby uzyskać najlepszy wynik z możliwych, zawsze aktywując pacjenta do współpracy.

Specjalizuje się w:

- Fizjoterapia po zabiegach Chirurgii Plastycznej
- Fizjoterapia w Medycynie Estetycznej
- Fizjoterapia w Ginekologii i Położnictwie, Onkologii Ginekologicznej
- Rehabilitacja Medyczna
- Rehabilitacja Sportowa
- Terapia Manualna
- Fizjoterapia w Modelowaniu Sylwetki


Fizjoterapia po zabiegach Chirurgii Plastycznej - miedzy innymi : liposukcja, plastyka powłok brzusznych, powiększenie lub korekta piersi, operacja po odtworzeniu piersi.
Rehabilitacja po zabiegach Chirurgii Plastycznej obejmuje między innymi specjalistyczne masaże - drenaże limfatyczne, które likwidują zastój chłonki, dzięki temu szybciej mija obrzęk po różnego rodzaju zabiegach plastycznych. Drenaż limfatyczny zapobiega powstawaniu nieestetycznych zwłóknień i wklęśnięć na skórze oraz przyśpiesza proces wchłaniania się krwiaków pooperacyjnych. Poprawia estetykę i wygląd skóry oraz rozmiękcza tkankę tłuszczową.
Po operacjach odtwórczych piersi, po zabiegach powiększenia piersi - odpowiednia rehabilitacja / fizjoterapia likwiduje ból, obrzęk, rozluźnia napięte mięśnie oraz przyśpiesza gojenia blizn.
Po korekcie brzucha, a także po zabiegach liposukcji specjalistyczny masaż usprawnia przepływ limfy, likwiduje w znacznym stopniu obrzęki, a także rozluźnia tkankę tłuszczową podskórną.

Fizjoterapia w Medycynie Estetycznej - zabiegi Hi-Tech. Redukcja tkanki tłuszczowej. Usuwanie cellulitu. Ujędrnianie skóry twarzy i ciała Ujędrnianie cery okolicy oka. Miękki lifting okolicy powiek. Termolifting skóry. Fototerapia światłem spolaryzowanym. Fotoodmładzanie. Mezoterapia bezigłowa. Terapia ultradźwiękami

Fizjoterapia w Ginekologii i Położnictwie, Onkologii Ginekologicznej – Indywidualne terapię przy nietrzymaniu moczu. Fizjoterapia w okresie połogu. Masaż prenatalny. Ćwiczenia i ujędrnienie ciał po porodzie. Terapię przeciwobrzękowe. Fizjoterapia po operacjach odtwórczych. Fizjoterapia chorych z obrzękami chłonnymi.

Rehabilitacja Medyczna, Sportowa
- Redukcja zespołów bólowych
- Terapia kręgosłupa
- Zespoły bólowe kręgosłupa
- Leczenie urazów i ich powikłań
- Terapię zmian zwyrodnieniowych stawów
- Leczenie urazów sportowych
- Rehabilitacja ręki
- Rehabilitacja w flebologii, chirurgii naczyniowej
- Rehabilitacja w reumatologii
- Rehabilitacja po zabiegach artroskopowych, rekonstrukcji oraz endoprotezoplastyce stawów
- Zajmujemy się kompleksowo: staw ramienny, łokciowy, nadgarstek i dłoń, kręgosłup, zawroty głowy, rwa kulszowa, staw biodrowy, kolanowy, skokowy, uszkodzenie w zakresie mięśni i ścięgien, po rekonstrukcji więzadła
- Rehabilitacja pooperacyjna
- Terapia przeciwobrzękowa
- Terapia zogniskowana fala uderzeniowa
- Dyskopatia odcinka szyjnego, lędźwiowego
- Rwa ramienna, rwa kulszowa
- Zespoły bólowe i przeciążeniowe narządu ruchu
- Bóle kręgosłupa – dyskopatia, rwa ramienna, rwa kulszowa, rwa udowa
- Bóle mięśniowe - neuralgię


ZABIEGI WYKONYWANE:

- Terapię indywidualne
- Terapia manualna
- Fala akustyczna uderzeniowa - usuwa zwapnienia, uśmierza ból.
- Terapia energotonowa HiToP 184 – HIT w NIEMCZECH, AUSTRII- 2 urządzenie w Krakowie – szerokie zastosowanie w rehabilitacji medycznej, sportowej, kosmetologii, odnowie biologicznej.
- Lampa Sollux
- Lampa BIOPTRON
- Terapia ultradźwiękami
- Laser biostymulacyjny
- Elektroterapia – prądy diadynamiczne, TENS, Trabert, interferencyjne,Kotza, galwaniczne
- KOMPRESJOTERAPIA
- Presoterapia
- KRIOTERAPIA
- Masaż pneumatyczny
- Drenaż limfatyczny
- Masaż leczniczy
- Masaż klasyczny
- Masaż relaksacyjny
- Masaż tkanek głębokich
- Kinesjotaping
- Masaż REHABILITACYJNY
- Ćwiczenia bierno - czynne, z oporem, w obciążeniu, na przyrządach, piłkami lekarskimi i piłkami, taśmami Thera Band, dyskami sensomotorycznymi
- Ćwiczenia na urządzeniem Terapi Master


Fizjoterapia w Modelowaniu Sylwetki
W zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnych światowych technologii Hi –Tech.
Zabiegi skojarzone w modelowaniu sylwetki. Pakiety zabiegowe.
- Redukcja tkanki tłuszczowej
- Leczenie cellulitu
- Zabiegi ujędrniające
- Modelowanie, formowanie ciała
- Ujędrnianie ciałą - Reźba mięśni
- Redukcja obrzęków
- Elektrostymulacja
- Multiplatforma RayLife Asclepion - Radiofrekwencja bipolarna z vacuum. AW – terapia falami akustycznymi
- Termolofting ZAFFIRO – termo lifting ciała
- VISAGE RF – lifting ciała
- X- Wawe, BTL- Terapia falami akustycznymi to: zaawansowane, nieinwazyjne leczenie cellulitu pomagające uzyskać gładką skórę.
- Eat Scin Shock, BTL- ujędrnienie oraz odmłodzenie skóry za pomocą kombinacji fal akustycznych i elektrycznych oddziałujących poprzez specjalistyczną głowicę.
- Terapia energotonowa - HiToP 184, GBO.
- Fala akustyczna - STORZ MEDICAL.
- Elektrostymulacja
- Specjalistyczne masaże
- Drenaż limfatyczny aparaturowy z 6 i 12 komorowymi rękawami
- Masaż próżniowy bańka chińską
- Masaż ujędrniający bambusami
- Masaż ujędrniający miodem

Darmowy parking. Dogodne godziny. Dostępność cenowa. MEDI RATY.
Sposób płatności: gotówka, karty płatnicze, przelew.

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- rosyjski,
- ukraiński

Wykonywane badania:
- Badanie i diagnostyka stanu skóry
- diagnostyka funkcjonalna

Polecamy usługi stomatologicznej kompleksowej i nowoczesnej kliniki SUNNY DENT LTD w Słonecznym Brzegu, Bułgaria, z którym współpracujemy, oferta godna zaufania dla pacjentów, którzy wybieraja się na urlop w tę okolicy.
Dr Pryszlak Lubomir, który prowadzi SUNNY DENT, to młody, lecz doswiadczony ambitny polski stomatolog z Krakowa, który już pracował w innych klinikach w Bułgarii,szeroki zakres usług - kompleksowa rodzinna stomatologia NON STOP. Bez bariery językowej przyjmuje wszystkie ubezpieczenia, również leczenie odpłatne w dobrych cenach.

Obsługa w jezykach: PL, EN, RU, UA, BG.

Usługi nowoczesnej, profesjonanej, dostępnej stomatologii na wczasach w Bułgarii, wybrane zabiegi można wykonać na ubezpieczenie podróżne.

Współpaca ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi.
Polski lekarz stomatolog, pracuje i mieszka w Słonecznym Brzegu.
Obsługa w językach polski, angielski, bułgarski, rosyjski, ukraiński.
Dostępność usług 24/7 .

SUNNY DENT LTD oferuje :
- Stomatologia zachowawcza
- Endodoncja
- Protetyka
- Chirurgia stomatologiczna
- Stomatologia dziecięca
- Nowoczesna diagnostyka
- Stomatologia Estetyczna
- Implantologia

Wprowadza innowacyjne rozwiązania terapeutyczne, zapewniając bezpieczeństwo i gwarancję efektów leczenia.

Stosuje najwyższej jakości materiały stomatologiczne. Pracuje z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, przestrzega rygorystycznych procedur higienicznych.

Stale podnosi swe kwalifikację uczestnicząc w kursach szkoleniach, odbywał roczny staż w wiodącej klinicę stomatologii i implantologii w Warnie.
Współpracuje z lokalnymi medycznymi klinikami, świadcząc usługi dla turystów i mieszkańców. Obsługując klientów z następnych miejscowości : Słonneczny Brzeg, Nesebar, Rawda, Elenite, Swięty Włas, Koszaric, Tynkowo, Pomorie , Sarafowo, Orizare, Aheloy.

Urządzenia i sprzęt SUNNY DENT LTD:

- Unit CHIRANA Cheese EASY
- Endomotor X-smart Dentsply
- Radiowizjografia Kodak RVG 5100 + Aparat Kodak RTG 2100
- VACUKLAV 23 B+ autoklaw MELAG
- lampa Beyond

www.facebook.com/Sunny-Dent-120565568276397/?fref=ts

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Byłem u Pani Julii na seriach zabiegów rehabilitacyjnych lewego kolana po operacji oraz rozszczepienia mięsnia śródstopia. Ogromna życzliwość i zrozumienie moich bólowych problemów oraz duże umiejętności w zakresie usuwania mocnego bólu doprowadziły do bardzo znaczącej poprawy. Po pewnym czasie raz jeszcze kontynuowałem zabiegi i uważam, że nastąpił bardzo duży postęp w likwidacji dolegliwości. W tej chwili nie muszę myśleć już o kolejnej opearcji lub wymianie kolana na endoprotezę. Jestem pełen szacunku dla podejścia Pani Julii do Pacjentów, Jej fachowości i autentycznej chęci niesienia pomocy z wykorzytsaniem bardzo dobrze wyposażonego gabinetu ...

Byłem u Pani Julii na seriach zabiegów rehabilitacyjnych lewego kolana po operacji oraz rozszczepienia mięsnia śródstopia. Ogromna życzliwość i zrozumienie moich bólowych problemów oraz duże umiejętności w zakresie usuwania mocnego bólu doprowadziły do bardzo znaczącej poprawy. Po pewnym czasie raz jeszcze kontynuowałem zabiegi i uważam, że nastąpił bardzo duży postęp w likwidacji dolegliwości. W tej chwili nie muszę myśleć już o kolejnej opearcji lub wymianie kolana na endoprotezę. Jestem pełen szacunku dla podejścia Pani Julii do Pacjentów, Jej fachowości i autentycznej chęci niesienia pomocy z wykorzytsaniem bardzo dobrze wyposażonego gabinetu rehabilitacyjnego. Uprzejmie dziękuję i polecam!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Miałem i mam problemy z trądzikiem, liczne blizny potrądzikowe juz od lat - mnóstwo kasy wydałem na dermatologów i kosmetyczki, straciłem nadzieje, że będzię jeszcze dobrze wyglądać moja twarz. Koleżanka poleciła mi Pani kosmetolog Julię w Beauty & Health w Krakowie, do którego trafiła również z polecenia. Jestem po 3 zabiegu wykonują mi mikrodermabrazję amerykańskim urządzeniem, a później kwas medyczny, a także stosuje się do wszystkiego, co Pani Julia mi mówi, to znaczy co mogę, a co nie wolno jesć, jak pielęgnować cere , a efekt jest taki, że moje ...

Miałem i mam problemy z trądzikiem, liczne blizny potrądzikowe juz od lat - mnóstwo kasy wydałem na dermatologów i kosmetyczki, straciłem nadzieje, że będzię jeszcze dobrze wyglądać moja twarz. Koleżanka poleciła mi Pani kosmetolog Julię w Beauty & Health w Krakowie, do którego trafiła również z polecenia. Jestem po 3 zabiegu wykonują mi mikrodermabrazję amerykańskim urządzeniem, a później kwas medyczny, a także stosuje się do wszystkiego, co Pani Julia mi mówi, to znaczy co mogę, a co nie wolno jesć, jak pielęgnować cere , a efekt jest taki, że moje dziewczyny z roku na uczelni zauważyły zmiany w moim wyglądzie i chcą telefon do Pani Julii, aby skorzystać z zabiegów w profesonalnym miejscu. POLECAM, bo jest profesjonalistką, a przede wszystkim lubi to co robi, ma czas na pacjenta, dużo tłumaczy i godna polecenia.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta. Swoboda w ustalaniu terminów zabiegów. W trakcie trwania terapii na ból w łokciu przydarzył mi się upadek na nartach i skręciłem bark. Pani Julia od razu rozpoczęła leczenie. Po tygodniu podczas wizyty kontrolnej u ortopedy dowiedziałem się, że wprowadzone leczenie jest prawidłowe i należy je kontynuować. Pani Julia posiada bogatą ofertę usług i zabiegów w przystępnych cenach, dysponując przy tym ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz wysokiej klasy sprzętem. Z czystym sumieniem polecam usługi w Beauty & Health.

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta. Swoboda w ustalaniu terminów zabiegów. W trakcie trwania terapii na ból w łokciu przydarzył mi się upadek na nartach i skręciłem bark. Pani Julia od razu rozpoczęła leczenie. Po tygodniu podczas wizyty kontrolnej u ortopedy dowiedziałem się, że wprowadzone leczenie jest prawidłowe i należy je kontynuować. Pani Julia posiada bogatą ofertę usług i zabiegów w przystępnych cenach, dysponując przy tym ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz wysokiej klasy sprzętem. Z czystym sumieniem polecam usługi w Beauty & Health.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z ogromną przyjemnością polecam zabiegi w Beauty&Health , profesjonalna obsługa, Pani Julia to fachowiec w każdym calu znający się na swojej pracy , korzystałam z mikrodermabrazji diamentowej oraz dotleniania skóry twarzy - niesamowity efekt już po pierwszym zabiegu, życzliwe i pomocne podejście do pacjenta, wskazówki co do usuwania makijażu , ćwiczenia mimiki, odblokowywanie limfy - nieocenione. Gorąco polecam i do zobaczenia .

Z ogromną przyjemnością polecam zabiegi w Beauty&Health , profesjonalna obsługa, Pani Julia to fachowiec w każdym calu znający się na swojej pracy , korzystałam z mikrodermabrazji diamentowej oraz dotleniania skóry twarzy - niesamowity efekt już po pierwszym zabiegu, życzliwe i pomocne podejście do pacjenta, wskazówki co do usuwania makijażu , ćwiczenia mimiki, odblokowywanie limfy - nieocenione.
Gorąco polecam i do zobaczenia .

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.Rehabilitacja,fale uderzeniowe oraz terapia mięśniowo-powierzchniowa,bardzo skuteczna,chociaż początkowo bolesna.Terminy i godziny rehabilitacji elastyczne,dopasowane do potrzeb pacjenta ,pani Julia pracuje nawet w sobotę ,a jak potrzeba to i w niedzielę.Gorąco polecam ten gabinet,panią Julię ciepło pozdrawiam.

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.Rehabilitacja,fale uderzeniowe oraz terapia mięśniowo-powierzchniowa,bardzo skuteczna,chociaż początkowo bolesna.Terminy i godziny rehabilitacji elastyczne,dopasowane do potrzeb pacjenta ,pani Julia pracuje nawet w sobotę ,a jak potrzeba to i w niedzielę.Gorąco polecam ten gabinet,panią Julię ciepło pozdrawiam.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Od niedawna jestem klientką Beauty & Health w Krakowie, zajmuje się mną Pani kosmetolog Julia Zbożna - Lichoń i mogę szczerze ją polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, że będę wyglądać nie naturalnie, ale wyglądam super. Pani Julia bardzo profesjonalna i miłą osoba, widać, że bardzo lubi to co robi. Dużo tłumaczy, doradza, proponuje i wykonuje zabiegi, którzy naprawdę skuteczne, widać efekty. Wyglądam bardzo naturalnie, po prostu młodziej! Wracam i będę wracać do tego miejsca – oferta jest tak szeroka, że zawsze znajdę ...

Od niedawna jestem klientką Beauty & Health w Krakowie, zajmuje się mną Pani kosmetolog Julia Zbożna - Lichoń i mogę szczerze ją polecić. Strasznie bałam się zabiegów, że będę wyglądać jakbym coś robiła z twarzą, że będę wyglądać nie naturalnie, ale wyglądam super. Pani Julia bardzo profesjonalna i miłą osoba, widać, że bardzo lubi to co robi. Dużo tłumaczy, doradza, proponuje i wykonuje zabiegi, którzy naprawdę skuteczne, widać efekty. Wyglądam bardzo naturalnie, po prostu młodziej! Wracam i będę wracać do tego miejsca – oferta jest tak szeroka, że zawsze znajdę coś dla siebie. Z zadowoleniem mogę polecać innym osobom.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

I suggest Julia 100%. she helped me a lot to get rid of pain on my back. perfectly explain everything what she use in therapy. she is really professional physiotherapist and interesting person to speak with as well. speaks English and Russian,so no problem for foreigners in communication. So if you want to feel yourself better- just visit her

I suggest Julia 100%. she helped me a lot to get rid of pain on my back. perfectly explain everything what she use in therapy. she is really professional physiotherapist and interesting person to speak with as well. speaks English and Russian,so no problem for foreigners in communication. So if you want to feel yourself better- just visit her

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam. Trafiłem do Pani Julii na rehabilitacje falami uderzeniowymi schorzenia ostróg piętowych...Po licznych wizytach u lekarzy i odbyciu różnych zabiegów na ww. ostrogi myślałem ze szanse są marne by doprowadzić mnie do zdrowia. Pani Julia rozchwiała moje myśli i zwątpienie a zarazem dodała mi wiarę ze istnieją jeszcze ludzie tacy właśnie jak ona :) Jest to fizjoterapeutka naprawdę godna polecenia , jest kobieta bardzo mila i otwarta a w dodatku podchodzi do swoich pacjentów na luzie i z humorem. Dziękuję bardzo Pani Julio za zaangażowanie, wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc w ...

Witam. Trafiłem do Pani Julii na rehabilitacje falami uderzeniowymi schorzenia ostróg piętowych...Po licznych wizytach u lekarzy i odbyciu różnych zabiegów na ww. ostrogi myślałem ze szanse są marne by doprowadzić mnie do zdrowia. Pani Julia rozchwiała moje myśli i zwątpienie a zarazem dodała mi wiarę ze istnieją jeszcze ludzie tacy właśnie jak ona :) Jest to fizjoterapeutka naprawdę godna polecenia , jest kobieta bardzo mila i otwarta a w dodatku podchodzi do swoich pacjentów na luzie i z humorem. Dziękuję bardzo Pani Julio za zaangażowanie, wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc w powrocie do zdrowia.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z całego serca polecam wszystkim zabiegi w Beauty&Health. Chodziłam do Pani Julii z cerą naczynkową. Pani Julia niwelowała mi rumień za pomocą TRIOS VIORA MED. Jestem bardzo zadowolona z efektów, skóra wygląda b. ładnie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy p. Julii pozbyłam się swojego odwiecznego kompleksu. Z ogromnym przekonaniem polecam wszystkim zabiegi w klinice Beauty&Health. Dodatkowo osoba p. Julii sprawia, że do kliniki chce się wracać i w niej przebywać.

Z całego serca polecam wszystkim zabiegi w Beauty&Health. Chodziłam do Pani Julii z cerą naczynkową. Pani Julia niwelowała mi rumień za pomocą TRIOS VIORA MED. Jestem bardzo zadowolona z efektów, skóra wygląda b. ładnie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy p. Julii pozbyłam się swojego odwiecznego kompleksu. Z ogromnym przekonaniem polecam wszystkim zabiegi w klinice Beauty&Health. Dodatkowo osoba p. Julii sprawia, że do kliniki chce się wracać i w niej przebywać.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat