lekarz Julian Olejnik

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Kompresyjne złamanie Th9; szpital- gorset gipsowy ("zakładanie" koszmar- wisiałam niczym prosiak a ONI mnie "bandażowali" )-- wypis na własne żądanie ; kto pomógł ? Pan dr Olejnik ... Dziękuję dziękuję PANIE DOKTORZE

dziękuję PANIE DOKTORZE

Jedyny lekarz, który w ogóle leczył ból barku i to w 100% skutecznie. Pozostali lekarze rozkładali ręce. Nie potrafili poradzić sobie z chorobą choć było dużo mądrzenia. Lekarz ma WYleczyć a nie leczyć. A ten lekarz wyleczył, a przynajmniej nic mnie nie boli i normalnie funkcjonuję. Nic mnie nie obchodzi co na to badania naukowe skoro skazują mnie one w imię nauki na wegetację. Nie jest tanio ale jaka różnica miedzy kupieniem leków które trują w aptece a kupieniem u lekarza zastrzyku który pomaga ? w cenie żadna a w ...

Nic mnie nie obchodzi co na to badania naukowe skoro skazują mnie one w imię nauki na wegetację. Nie jest tanio ale jaka różnica miedzy kupieniem leków które trują w aptece a kupieniem u lekarza zastrzyku który pomaga ? w cenie żadna a w skutkach znacząca.

w 100 procentach zgadzam sie z opiniami negatywnymi na temat tego pseudo-lekarza, trzesie sie na widok pieniedzy, zero diagnozy, leczy tylko groznymi sterydami i blokadami, nikomu nie polecam tego niby lekarza,moj wynik rezonansu magnetycznego: uszkodzony rdzen kregowy, oraz trzy przepukliny i zmiany zwyrodnieniowea on podczas wizyty powiedzial, ze leczenie sterydami i za miesiac do pracy.Dziesiec minut w gabinecie smiechu i 120zl jest w kieszeni. Kpina panie znachorze.

Lekarz nie powinien wykonywać już swojego zawodu. Nie zauważył u mnie problemów jakie miałem i powiedział,że jestem zdrów. Szkoda tylko dwóch wizyt na które wydałem 200 zł plus drogie suplementy. Chętnie bym pojechał do niego i powiiedział konowale oddaj kase i idz znów na studia . tyle na ten temat

bardzo dobry lekarz, od wielu lat zmagam się z bólem kręgosłupa (wypukliny), były dni że nie dawałam rady chodzić. Po zastrzykach u Doktora czuję sie rewelacyjnie, kręgosłup już mnie nie boli, chociaż inni lekarze mówili że nic nie da się zrobić i do końca życia już będzie tak bolało. Jak najbardziej polecam!

Jak najbardziej polecam!

Lekarz naprawdę super! Miałem ostry ból kręgosłupa spowodowany starą kontuzją,a moja praca wymagała siedzącego trybu życia,momentami z bólu nie mogłem sie ruszyć z łóżka. Pan doktor pomógł w sekundzie i nigdy więcej przez ponad 10 lat ból nie ukazał się o takiej sile,w zeszłym roku leczył mi również kolano,które utraciło maź stawową.Dzisiaj jestem zdrowy,nic nie boli,nic nie strzyka.Inny lekarz stwierdził,że wystarczy moje kolano smarować maścią przeciwbólową bo najprawdopodobniej naciągnąłem ścięgno!!!Ale jeszcze sie tak nie zdarzyło,aby dogodzić każdemu...dlatego reszcie która jest z doktora Olejnika nie zadowolona mogę jedynie życzyć powodzenia w szukaniu "dobrego" lekarza.

Jak lekarz mówi, że jest Pan zdrowy, a za pół roku lądujesz na stole operacyjnym to chyba jest pomyłka ze strony lekarza a nie mojej poza tym jak bolało to boli nadal, ale ponoć jestem zdrowy. Pytanie !!??? czy zdrowego coś boli ?!?{a do tego lekarza już nie pójdę bo jakie mam ja mieć do niego zaufanie , znowu kasę weźmie i powie, że jest ok)!A ty Kobiecino przestań się bulwersować, jak nie znasz przypadków innych tylko Wystawiasz tutaj swój na rzekomy przykład" co to jakiś chwyt- może marketingowy" i nie mieszaj w to Boga tylko jeśli już to idź na pielgrzymkę i się dobrze wymódl za swoje cudne ozdrowienie i swojego dziecka ....

Właśnie przeczytałam anonimowy komentarz o tym, że w/w lekarz trzęsie się jak widzi pieniądze...jak można! Jestem zbulwersowana! Tak jak w każdym prywatnym gabinecie płaci się i u niego,ale cena jest typowa, jak na dzisiejsze czasy. Postawił na nogi mnie i moje dziecko, uległyśmy wypadkowi, po wielu miesiącach bezowocnego błądzenia po lekarzach, trafiłyśmy do niego i dopiero tam dostałyśmy fachową pomoc za normalne pieniądze. Mam porównanie, 200 - 300 złotych to koszt wizyt u innych lekarzy. Ludzie, miejcie Boga w sercu i nie piszcie oszczerstw o takim człowieku! Katarzyna Szczerbieńska

Bardzo dobry lekarz,pomógł mi uniknęłam operacji na kręgosłup. Przez dotyk potrafi powiedzieć (zdiagnozować) co się dzieje zanim zobaczy zdjęcie. Polecam, może nie jest tani trochę poważny ale zna się na rzeczy w 100%

Bardzo pomógł mi kiedy cierpiałam na rwę kulszową, ból był nie do zniesienia, 2 tygodnie rehabilitacji, basen i nie pomagało po drugiej wizycie już mogłam normalnie chodzić. Prawdziwy fachowiec. Bardzo jestem mu wdzięczna.