NIE POLECAM NIKOMU !!! miesiac temu mialam krwawienia w polowie cyklu, w zwiazku z tym ze nigdy mi sie to nie przydazylo, wystraszylam sie i jak najszybciej chcialam to skonsultowac z lekarzem, znalazlam tego lekarza i oczywiscie kierujac sie opiniami na forach poszlam ... zrobil usg i stwierdzil ze to nic groznego, ze czasami tak kobieta ma i ze to pewnie jakies chwilowe problemy z hormonami. Ucieszona wyszlam z wizyty bo przeciesz zrobil usg czyli widzial ze jest wszystko ok. W tym miesiacu sie sytuacja powtorzyla, krwawienia w polowie cyklu. poszlam do mojej pani ginekolog, zrobilam usg i co sie okazalo !!! mam polipa w wielkosci 15 mm na 4 mm, jakim cudem ten lekarz miesiac temu tego nie zauwazyl ? Kobiety, omijajcie jego gabinet z daleka !!!

prowadził moje 3 ciąże, życzliwie i profesjonalnie, inteligencja wysoka kultura osobista, ogromna troska o pacjęntkę. Zdjagnozował mi atak wyrostka w 13 tygodniu ciąży, podczas gdy ze Szpitala na Żelaznej odesłali mnie, z djagnozą nerwobólu i zastrzykiem z nospy. Niezbędna była operacja. Gdyby nie p. Pikiel trafiłabym na stół operacyjny zbyt późno, mogłoby nie być mnie ani mojej córeczki. Córcia ma w tej chwili 6 lat i świetnie się rozwija. Polecam Go wszystkim.

prowadził moje 3 ciąże, życzliwie i profesjonalnie,
inteligencja wysoka kultura osobista,
ogromna troska o pacjęntkę.
Polecam Go wszystkim.

Jestem...byłam pacjentką tego lekarza, ale niestety nie jestem zadowolona prowadzeniem ciąży.Jest bardzo miły,ale jeśli pojawiaja sie problemy-nie do konca wie co robic,błądzi po omacku,jest haotyczny.Daje mnostwo badan standardowych,ale u mnie "zapomniał" o zbadaniu przeciwciał anty-Rh wynikiem czego nie została mi podana immunoglobulina.Faszeruje tabletkami, niepotrzebnie.Cytologie robil mi co 2 miesiace w ciazy...po leczeniu i w obliczu nadal zlych badan wolał przemilczec i nie kontynuowac tematu mimo, że nie został on rozwiazany!w rezultacie po konsultacjach u 2 lekarzy,żałuję ze nie zrezygnowałam z Niego wczesniej. Bo przecież każdej kobiecie chodzi o dobro jej jeszcze nienarodzonego maleństwa...a komu to nie ufać jak swojemu lekazowi? Wiec drogie Mamy zastanówcie się dobrze zanim dr Pikiel zostanie lekarzem Waszym i Waszego Dzidziusia... Pozdrawiam

polecam każdej kobiecie, jest przede wszystkim doskonałym lekarzem, kompetentny, delikatny. .przez te wszystkie lata wizyt, z wszelkimi problemami - zawsze skutecznie działał. Absolutnie jest to lekarz z powołania.

Pan doktor Pikiel 20 lat temu robił mi usg w którym wyszło że będę miała bliźniaki to była diagnoza na 100% a inny lekarz który prowadził ciążę tego nie stwierdził.Wyrazy uznania!

Lekarze tacy jak Pan Julian Pikiel to skarb! Wiele lat temu uratował mi życie, a potem wielokrotnie pomagał nie tylko mi, ale wielu moim znajomym. Jest kompetentny i dociekliwy, ale przede wszystkim szanuje pacjenta.

Najlepszy ginekolog jakiego znam prawdziwy przyjaciel kobiet!!! Serdecznie polecam tego Pana.

ten lekarz prowadził moja ciąże i byłam bardzo z niego zadowolona.jest bardzo miły i dokładny.poswieca pacjentce dużo czasu i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.

Lekarz uprzejmy, kompetentny, polecam. W życiu nie spotkałąm ginekologa który jetz lekarzem z powołania a Pan Pikiel takim własnie jest lekarzem. Rozwiąże każdy problem Podaję jego kom. 605 072 896

bardzo dobry i godny zaufania. naprawde polecam.

bardzo dobry i godny zaufania. naprawde polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana