lekarz Julian Rybak

Internista, Lekarz medycyny pracy

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje

Jestem dumny, że pochodzi z Dynowa, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Tam rodzili sie wspaniali ludzi, z pasją i wielkim poświęceniem na rzecz innych ludzi. Brawo Julian. Pozdrawiam

Jeden z niewielu lekarzy, którym w pełni ufam. Ogromna wiedza i doswiadczenie, wspaniałe podejście do pacjenta, rzetelność, ciepło i serdeczność. Lekarz z powołania, w pełni godny polecenia.

Wyjątkowy lekarz.Uprzejmy ,ciepły ,kulturalny i fachowy.Jemu nie przeszkadzają pacjenci.Potrafi zadzwonić ze swojego prywatnego telefonu jesli niepokoi sie o stan pacjenta.Polecam gorąco.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław