lek. med. Julita Daniel

CMD, Dermatolog

Specjalista dermatologii II stopnia. Systematycznie kształci się z zakresu chorób skóry.

Wykonuje kontaktowe testy płatkowe, łyżeczkowanie brodawek, pobiera wycinki ...

Wykonuje kontaktowe testy płatkowe, łyżeczkowanie brodawek, pobiera wycinki diagnostyczne skóry.

Do Pani Doktor trafiłam z dwoma córkami, po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy. Ona w końcu postawiła trafną diagnozę co do obu moich córek. Młodszej, której zmiana na twarzy utrzymywała się kilka miesięcy w końcu przepisała odpowiednie leczenie. U starszej leczenie wciąż trwa, ale też choroba jest trudniejsza i oporniejsza w leczeniu - ale także tu sytuacja jest dużo, dużo lepsza niż była. Jest niezmiernie wnikliwym lekarzem, poświęcającym dużo czasu swoim pacjentom, przeprowadzającym dokładny wywiad, przyglądającym się zmianom skórnym - a, o zgrozo - nie jest to normalna praktyka wśród dermatologów. Polecam ją z czystym sumieniem!

Trafilam do gabinetu do Warki z 8letnia corka azs,byla w stanie oplakanym,pekajaca skora,zywe rany na calym ciele.P.dr pszyjela nas b.cieplo,wszystko wytlumaczyla,pszepisala masci ktore dzialaja cuda i nie mocne sterydowe,ktore wiecej szkodza niz pomagaja.Spedzilysmy w gab.30min,po 2dniach stan corki sie poprawil,rany goja sie w oczach,corka dobrze spi,nic nie swedzi.Polecamidziekuje Pani doktor.

Kompetentna, konkretna kobieta, godna polecenia. Mam problemy ze skórą od kilkunastu lat i tylko ona mnie wyleczyła, zna się na tym co robi, można jej w 100% zaufać. Fakt, może na początku wydawać się osłcha i niesympatyczna, ale to mylne wrażenie i przecież nie o to chodzi, najważniejsze żeby wyleczyć człowieka a ona naprawdę zna się na rzeczy. Leczyłam się już u kilkunastu dermatologów bez skutku, tego lekarz polecam wszystkim!!

Kompetentny lekarz.Poprawna diagnoza i przepisanie odpowiednich leków. Wszystko w profesjonalnej atmosferze i bez zbędnych ceregieli. Co do opinii o tym, że Pani Doktor jest nieuprzejma - nie potwierdzam. Pełny profesjonalizm i umówienie przyszłej wizyty w celu weryfikacji, czy leczenie idzie w porządku.

Genialnie kompetentna Pani doktor, zrobiła porządny wywiad. Byłem przedtem u 2 innych lekarzy i oboje się pomylili. Bardzo rzetelna, pomocna a przy tym z dziarskim nastawieniem. Polecam gorąco.

Bardzo rzetelna, pomocna a przy tym z dziarskim nastawieniem.
Polecam gorąco.

Po pół roku wizyt u różnych dermatologów przez przypadek trafiłem do p. Doktor Daniel i wreszcie dowiedziałem się na co jestem uczulony. Miałem bardzo dziwne uczulenie, którego nikt nie potrafił wyleczyć. Po kompleksowych testach i przeszukaniu sieci Pani Doktor wreszcie znalazła lek, okazało się, że mój przypadek jest bardzo rzadki i podeszła do tego problemu naprawdę z sercem. Nie zamierzam zmieniać lekarza tylko dlatego, że jest nieuprzejmy skoro wie co robi. Może Pani Doktor lubi ciekawe przypadki a małolaty z trądzikiem to wrzód na d...

Byłam u wielu dermatologów i dopiero wizycie u tej Doktor mogę stwierdzić, że wie co robi. Ma dużą wiedzę, dobre podejście do pacjenta, poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i przede wszystkim kieruje na odpowiednie dalsze badania, czego nie mogę powiedzieć o moich poprzednich lekarzach.

Dobry, rzeczowy,lekarz. Profesjonalistka w każdym calu.

Dobry, rzeczowy,lekarz. Profesjonalistka w każdym calu.

Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna. Bez zarzutu.

Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna. Bez zarzutu.

Wciąż poszukujesz "CMD "?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny