mgr Julita Dudiczmgr Julita Dudicz - zdjęcie profilowe

mgr Julita Dudicz

Dietetyk

Dietetyk z pasji i zawodu, promotor zdrowia, szkoleniowiec, zdecydowany zwolennik prowadzenia dietetycznego bez liczenia kalorii. Motywacja i pomoc w budowaniu wewnętrznej silnej woli to według mnie podstawa sukcesu!

Zdrowym stylem życia interesuję się od zawsze, a przygodę z dietetyką rozpoczęłam w 2006 roku. Własną poradnię dietetyczną otworzyłam w na początku roku 2012.

Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki Oddziału w Warszawie oraz
Certyfikowanym Członkiem Zwyczajnym Po...

Profesjonalna obsługa i pełne zrozumienie potrzeb klienta! Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania od przemiłej Pani dietetyk. Program żywieniowo-suplementacyjny jak dla mnie w pełni trafiony! Chudnę i czuję się świetnie! Gorąco polecam :)

Dopiero teraz zrozumiałam jak powstaje nadwaga i dlaczego trzeba dbać o siebie już całe życie.