mgr Julita Dudiczmgr Julita Dudicz - zdjęcie profilowe

mgr Julita Dudicz

Dietetyk

Dietetyk z pasji i zawodu, promotor zdrowia, szkoleniowiec, zdecydowany zwolennik prowadzenia dietetycznego bez liczenia kalorii. Motywacja i pomoc w budowaniu wewnętrznej silnej woli to według mnie podstawa sukcesu!

Zdrowym stylem życia interesuję się od zawsze, a przygodę z dietetyką rozpoczęłam w 2006 roku. Własną poradnię dietetyczną otworzyłam w na początku roku 2012.

Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki Oddziału w Warszawie oraz
Certyfikowanym Członkiem Zwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków w Łodzi.

Posiadam certyfikaty w dziedzinie diagnostyki nietolerancji i alergii pokarmowych, prowadzenia żywieniowego pacjentów z celiakią oraz odbyłam kurs z leczenia żywieniowego dla zespołów żywieniowych, również zakończony certyfikatem.

Aktywnie wspieram diabetyków.
Specjalizuję się także żywieniem w sporcie.

Biorę również udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Śniadaniowa klasa", prowadząc spotkania, wykłady oraz przygotowując materiały prasowe i jadłospisy na potrzeby realizacji projektu w województwie podlaskim. Od 2 lat odpowiadam też za wykłady dla młodych sportowców w projekcie "Śniadaniowa drużyna".

Uczestniczę również w ogólnopolskiej kampanii "Obniżamy cholesterol ze smakiem".

Zapraszam na konsultacje także młode mamy lub panie planujące ciążę, w jej trakcie lub okresie laktacji - pomogę wrócić do formy oraz podpowiem jak żywic niemowlę i starsze dzieci.

Profesjonalna obsługa i pełne zrozumienie potrzeb klienta! Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania od przemiłej Pani dietetyk. Program żywieniowo-suplementacyjny jak dla mnie w pełni trafiony! Chudnę i czuję się świetnie! Gorąco polecam :)

Dopiero teraz zrozumiałam jak powstaje nadwaga i dlaczego trzeba dbać o siebie już całe życie.