lekarz Julita Kowalska-Palacz

Pani doktor bardzo życzliwa, miła i wesoła. Wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Naprawdę serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz, profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzący zarówno do pacjenta jak i jego stanu zdrowia. Pani doktor prowadziła moją ciążę, dzięki temu że skrupulatnie kontrolowała mój stan zdrowia doprowadziła mnie do szczęśliwego finału mimo wielu komplikacji i problemów. Moje dziecko jest zdrowe, dobrze się rozwija, a mogło być inaczej bo ciąża była zagrożona. Zdecydowanie polecam

Niesamowita Pani doktor. W gabinecie zero stresu. Nie ma strachu zadać każde pytanie. Super!!

Nie polecam przy skomplikowanych chorobach albo stanach zapalnych :/

Nie polecam przy skomplikowanych chorobach albo stanach zapalnych :/

Bardzo delikatna podczas badania, właściwie można zapomnieć, że jest się u ginekologa. Miła, uśmiechnięta, zawsze udzieli odpowiedzi nawet na najbardziej banalne dla niej pytania. Wysyła bez proszenia na wszystkie potrzebne badania, jeżeli jest coś nie tak, zaleca samokontrolę przez pewien okres i powrót z wynikami do niej. Przede wszystkim zero stresu w gabinecie. Aż chce się wracać :) Polecam wszystkim (przyszłym mamom przede wszystkim :)).

bardzo dobra,przyjemna lekarka. badanie przeprowadza delikatnie. wprowadza miła, odstresowującą atmosferę

Bardzo fajna pani doktor. Poświęca pacjentowi duzo czasu. Rozmawia, doradza. Wczówa się w problemy prywatne. Szkoda, że dostanie się do niej graniczy prawie z cudem. Ale moze to też świadczy o tym jakim jest lekarzem. Polecam. Ela

wyjatkowa osoba ,godna polecenia SUPER kobieta

wyjatkowa osoba ,godna polecenia SUPER kobieta