Julita Wójcicka

Lekarz rodzinny

1,3

Wojcicka to nie jezt lekarz. Dzisiaj przekazala pielegniarce że ostatni raz wypisze mi recepte na stale leki ktore zarzywam od ponad 10 lat bo stracilem ubezpieczenie a place jej za karzdym razem po 50 zl jak wypisuje mi recepte.ona woli pacjentow z ubezpieczeniem bo bierze za nich kase. Nigdy z niczego mnie nie wyleczyla. Po prostu chodze do niej po recepty. Ona nadaje sie tylko do wypisywania recept. Nie polecam jej najgorszemu wrogowi.

Ta doktor jest arogancka, myśli, że każdy kłamie i jest hipochondrykiem ( Jak ktoś jest złym człowiekiem,to z góry zakłada, że wszyscy są żli). NIE POLECAM !!!

Jest to mój lekarz rodzinny - już dawno miałam sie przepisać, jedyny plus to to że nie trzeba stać w długich kolejkach, tak jak np w Aldemedzie. Wielokrotnie się zawiodłam - parę razy ta pani nie odróżniła zapalenia gardła od zapalenia węzłów chłonnych. Lekarz do wypisywania zwolnień lekarskich, a zwykłe przeziębienie lecze domowymi sposobami.

ja zrezygnowalam z tej Pani, nie zajmuje sie pacjentem, nie jest zainteresowana diagnoza, nie proponuje badan, analiz, liczy sie kasa za kazdego pacjenta, nie potrafi zdjagnozowac choroby..potrafi leczyc tylko zwykle przeziebienie. Jesli komus zalezy na zdrowiu nie polecam!