lekarz Julita Wołowiec

Wenerolog, Dermatolog

1,8
1,3

Niestety pani doktor bardzo słaby lekarz. Koszt wizyty 200 zł a pani spojrzała przez biurko zapisała leki za 300 zł ,które nic nie pomogły i właściwie niczego nie wyjaśniła. Niestety wydając 500 zł muszę szukać kolejnego lekarz.

Niestety nie mogę polecić tej lekarki jeśli chodzi o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Wykonałam zabieg, który spowodował opadnięcie skóry twarzy. Lekarka nie przyznała się do winy, nie zaproponowała żadnej rekompensaty i nie oddała pieniędzy za przeprowadzony zabieg.

Miałam problemy skórne, Pani doktor spojrzała tylko przez biurko i od razu zaproponowała super terapie złuszczajace za ponad 1500 zł. Nie było żadnej rozmowy o leczeniu, nie było pytań o tryb życia itp- czyli co robic żeby tą skóre poprawic - Nie polecam - wizyta trwała może 10 min -

Witam chciałam przekazać parę słów na temat dr Julity Wołowiec.Uważam ją za dobrego specjalistę. w trakcie mojej choroby, która trwa ok 8 miesięcy nie mogę powiedzieć złego słowa na jej temat.Na pierwszej wizycie zostałam poinformowana o sposobie leczenia i skutkach ubocznych. Wszystko zmierza na dobrej drodze. polecam

Witam