lek. dent. Juliusz Adamkiewicz

Jeden z lepszych stomatologów w Elblągu. Lekarz z powołania!!! Przede wszystkim dobrze i dokładnie leczy zęby.Miły, zabawny , zawsze uprzejmy.

Nie polecam tego lekarza.Całkowity brak szacunku do pacjenta.Nie zdążyłam przekonać sie jakie kompetencje posiada pan doktor ponieważ po 30 minutach ignorowania mojej osoby- wyszłam z poczekalni

Polecam.Mily,uprzejmy i bardzo dokladny.Obecnie tylko chodze na kontrole i nic sie nie dzieje.Troszke trzeba posiedziec w poczekalni na swoja kolej,ale wole to,niz latac na poprawki do innych stomatologow.Najlepszy w miescie

Dentysta z gatunku tych, którzy mają przeswiadzczenie o swojej ogromnej slawie i mysla, ze swiat sie kreciu wokol nich. Lekraz dobry, ale bez szacunku do pacjenta, umawia na godzine 16 a do gabinetu wchodzi sie po 6 godzinach oczekaiwania. Osobiscie najpozniej wyszam od niego z gabinetu o 23:30, a za mna byl jeszcze jeden pacjent. Dodam, ze zumowiona bylam na 16:30. Ja nie mam zamiaru tam dalej sie leczyc, ze wzgledu na to wlasnie podejscie.

Lekarz z powołania. Do innego nie pójdę.

Lekarz z powołania. Do innego nie pójdę.

Nie ma lepszego stomatologa .Lecze sie u niego od 17lat i nie zamierzam nic zmieniac.Od 6lat mieszkam za grnica i jak mam problem z zebami a zdarza mi sie to teraz od czasu do czasu to specjalnie przyjezdzam do niego nie patrzac na koszty.Bardzo polecam

Lekarz miły,zabawny;) świetny! Profesjonalny!

Lekarz miły,zabawny;) świetny! Profesjonalny!

Jedyny dentysta, którego się nie boję.

Jedyny dentysta, którego się nie boję.

Lekarz z powołania, doktor jest świetnym fachowcem. Jestem Jego pacjentką od ok 18 lat i nigdy nie było takiej sytuacji żebym była nie zadowolona z wizyty. Doktor tak wyprowadził na prostą moje uzębienie że praktycznie od ok 5 lat chodzę tylko na przeglądy. Oby było więcej takich lekarzy.

Wszystkim polecam.Do innego nie pójdę.

Wszystkim polecam.Do innego nie pójdę.