lekarz Juliusz Barczak

RTG, Ginekolog położnik, USG

Ten lekarz jest niekompetentny,a Jego gabinet nie jest wystarczajaco przystosowany do wykonywania odpowiednich badań.Chodziłam do pana doktora z problemem,z którym nie potrafił sobie poradzić-grał na zwłokę co mogło się dla mnie naprawdę zle skończyć.Wystarczyło,że zmieniłam lekarza i wszystko dobrze się skończyło. Doktor jest miły i ciagle uśmiechnięty,ale przecierz nie o to chodzi...Odradzam tego lekarza.

Ginekolog jakich mało dokładny i delikatny, badanie bezbolesne.

Ginekolog jakich mało dokładny i delikatny, badanie
bezbolesne.

wspaniały ! jestem jego pacjentką od ponad 15 lat, odbierał mój poród ;) zawsze cierpliwy, serdeczny, ciepły. Idealny lekarz, co przy jego specjalizacji jest szczególnie ważne. Polecam!

Polecam!

Świetny lekarz :) trafilam do Niego przypadkiem, dzieki kolezance, prowadzil moje 4 ciaze- w tym 2 poronienia. Zawsze cierpliwy, dzwonilam do Niego nawet z UK kiedy potrzeboalam rady :) Polecam!

Wspaniały lekarz- cierpliwy, kompetentny, serdeczny. Chętnie i wyczerpująco odpowie na milion nawet pytań. Stres zwiazany z wizytą u ginekologa znika w zasadzie zaraz po przekroczeniu progu gabinetu. Świetny specjalista a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Przy okazji koszt wizyty naprawdę niewielki. Z czystym sumieniem polecam.