lek. med. Juliusz Januszewski

2,6
2,6
2,5

Wylądowałem na SOR-ze Szpitala Jonshera na ostry dyżur. Doktor Juliusz sprawnie udzielił pomocy. Sprawnie pracował zespół. Czułem się zaopiekowany. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Bardzo dobra komunikacja Doktora, jasne wytłumaczenie dalszych czynności leczenia. Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie. Miałem okazje być pacjentem Pana Doktora. Serdeczne i konkretne podejście. Bardzo duża wiedza.

Witam, Niestety miałam przyjemność poznać doktora Juliusza Włodzimierza Januszewskiego przed świętami Bożego Narodzenia 2023, kiedy przyjechałam na SOR do Szpitala Jonszera na Milionową w Łodzi. Pan doktor nie zajął się tak jak trzeba raną, zaszył tylko skórę i zostawił wszystkie tkanki, które zostały uszkodzone podczas urazu, co niestety wyszło dopiero po 2 tygodniach, po zdjęciu szwów kiedy na konsultacjach u ortopedy i podczas badania USG miejsca urazu, okazało się, że pod szwą mam nadal przeciętą torebkę stawową z której wyciekał płyn do tkanek miękkich, przerwaną ciągłość wiezadła pobocznego promieniowanego stawu ...

Witam,
Niestety miałam przyjemność poznać doktora Juliusza Włodzimierza Januszewskiego przed świętami Bożego Narodzenia 2023, kiedy przyjechałam na SOR do Szpitala Jonszera na Milionową w Łodzi. Pan doktor nie zajął się tak jak trzeba raną, zaszył tylko skórę i zostawił wszystkie tkanki, które zostały uszkodzone podczas urazu, co niestety wyszło dopiero po 2 tygodniach, po zdjęciu szwów kiedy na konsultacjach u ortopedy i podczas badania USG miejsca urazu, okazało się, że pod szwą mam nadal przeciętą torebkę stawową z której wyciekał płyn do tkanek miękkich, przerwaną ciągłość wiezadła pobocznego promieniowanego stawu , uszkodzenie aparatu wyprostnego palca w zakresie przerwania przyczepu torebkowego mięśnia glistkowatego po stronie promieniowej. Generalnie uraz jest do reoperacji/rekonstrukcji bo nie mogę wyprostować palca. Dodam jeszcze że miejsce urazu było zszywane na żywca, bo chyba nie zdążył zadziałać zastrzyk znieczulający, bo tak się spieszył Pan Doktor. Na koniec powiedział, żebym jeszcze pamiętała zabrać swoje klamoty z szafki. Doradzam omijać tego Pana szerokim łukiem, jeśli nie chcecie mieć takich problemów jak w moim przypadku. To nie jest leczenie tylko działanie na szkodę Pacjenta.

godny zaufania.....zna się na swojej pracy..oddany swojemu zawodowi...dyskretny...nie unika trudnych tematów...generalnie lekarz z powołania..

Najgorszy człowiek jakiego dane mi było poznać... mąż przyjechał nieprzytomny karetka na SOR po wypadku komunikacyjnym.. a ten "człowiek" do niego z tekstem, że ma przestać udawać, zaczął go szarpać.. zdejmując mu buty, dosłownie wykręcał mu stopy.. jak tylko zjawiłam się w szpitalu i porządnie gościem "potrząsnęłam" to z w wielką złością że w ogóle musi się nim zając.. wypisał ketanol, napisał bzdury w wypisie... dziś mija prawie rok od tej sytuacji a mąż dopiero teraz przeszedł operacje kręgosłupa i do dziś ma z nim duże problemy.. rozmawiałam z jedną ...

Najgorszy człowiek jakiego dane mi było poznać...
mąż przyjechał nieprzytomny karetka na SOR po wypadku komunikacyjnym..
a ten "człowiek" do niego z tekstem, że ma przestać udawać, zaczął go szarpać..
zdejmując mu buty, dosłownie wykręcał mu stopy..
jak tylko zjawiłam się w szpitalu i porządnie gościem "potrząsnęłam"

rozmawiałam z jedną staruszką na SOR-ze, która leżała koło męża.. biedna wstrzymywała swoją potrzebę fizjologiczną przez kilka godzin..ponieważ bała się "pana doktorka" że ponownie na nią nakrzyczy...
NIE POZDRAWIAM i nie życzę nikomu kontaktu z owym "panem"

Nazywajac lekarzem..Hmm..Uwlaczam innym..Nastepnego dnia lekarz pierwszego kontaku smial sie z opisu..Przerost formy nad trescia.. Mysle ze ten Pan lubi pocieszac wlasne kompleksy na krzywdzie innych..Nie polecam..Dzieki Bogu.."karma wraca"..""

Lekarz nieprzyjemny, opryskliwy, pacjenci długo czekają zanim podejdzie do badania. Dużo czasu spędza przy komputerze, natomiast pacjentowi podczas badania poświęca około 3minut. Ojciec mój przywieziony został do szpitala z ostrym bólem w okolicach brzucha, czekał 1,5 godziny na Pana Januszewskiego aż podejdzie. Jest to najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Jego słowa że skoro postanowiliście przyjechać na SOR to macie co chcieliście przelały szalę goryczy. Życzę temu Panu bo trudno nazwać go lekarzem, aby wróciło kiedyś do niego wszystko to co daje innym. Może zobaczy wtedy że nie wykonywał swojej pracy zgodnie z przysięgą Hipokratesa.

Miałam wątpliwa przyjemność poznać doktora Januszewskiego na SOR w Szpitalu Jonschera gdzie mąż m in ze złamanym obojczykiem przesiedział na krzesełku 13 godzin. Na temat kompetencji doktora nie będę się wypowiadać , natomiast BRAK KULTURY / nie chce nazwać dosadniej/ to drugie imię doktora/.Na prośbę o podanie tabletki przeciwbólowej odpowiedź była krótka -MA BOLEĆ !!! /to tylko drobny przykład / Ten człowiek nie powinien mieć kontaktu z ludźmi chorymi i cierpiącymi

W dniu wczorajszym zostałem przywieziony z wypadku samochodowego do Szpitala na Milionowej. Mój dodatkowy pech był taki że na SOR był dr. Juliusz Januszewski. Poświęcił maksymalnie 3 minuty nic nie mówiąc co podejrzewa, po czym poszedł. Po upływie jakichś 2 godzin przyszedł i dał odmowe przyjecia do szpitala. Oprócz otrzymania karty informacyjnej nie udzielił kompletnie żadnej informacji dotyczącej stanu zdrowia, mimo że kilkakrotnie informowałem go o nudnościach i bólach głowy. Zdecydowanie odradzam w/w dr.