lekarz Juliusz Kacalski

Mimo, że słyszałam negatywne opinie na temat dr Kacalskiego to nie zgadzam się z nimi. Jestem Jego pacjentką od ponad 9 lat i złego słowa na Niego nie mogę powiedzieć i co najważniejsze jest konkretny i "nie owija w bawełnę" jak to robi większość lekarzy. Z ręką na sercu polecam!

Pomimo wielu złych opini słyszanych na temat doktora Kacalskiego, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to kłamstwa! Polecam!

uważam, że to świetny lekarz, bardzo miły uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy i pyta wysłucha problemy, naprawdę godny zaufania, a także dowcipny. Polecam!

Moja mama się u niego leczyła, jako jedyny z lekarzy wykrył guza i go usunął. Podczas rozmów bardzo miły i uprzejmy. Polecamy!

Jestem mamą dwóch wspaniałych dzieciaków, obydwoje urodzili się przy udziale p. doktora. Obydwie ciąże były bardzo ciężkie i dzięki temu lekarzowi skończyły się pomyślnie. Spokój, opanowanie i dobre słowo w każdym momencie to jego dewiza.Polecam każdej kobiecie!

bardzo mily, dowcipny ,jak narazie nie zawiodl mnie pod zadnym wzgledem.wszystkie kuracje dobrane odpowiednio.w cene badania wliczone usg.pobiera od razu cytologie.rewelacja

Chodziłam do niego całą ciążę, wizyty co 3 tyg, potem co tydzień, przed ciązą leczenie.. w sumie wydałam na wizyty grubo ponad 2 tys. zł. W gabinecie ok, w szpitalu przy porodzie całkowicie mnie "olał", zero zainteresowania. Nie polecam. Dziewczyny omijajcie go szerokim łukiem. Ja zaraz po porodzie wykasowałam jego numer z komórki.. Przykre..

bez komentarza , mało czasu, pieniądze najważniejsze ...

bez komentarza , mało czasu, pieniądze najważniejsze ...

to żaden specjalista ,zupełnie nie zna się na leczeniu ,bardzo arogancki i grubiański ,będąc w szpitalu zobrażał mnie ,patrzy tylko na kasę.

kompetentny,grzeczne ,profesjanalizm, polecam każdemu

kompetentny,grzeczne ,profesjanalizm, polecam każdemu