dr n. med. Juliusz Kobierski

Ginekolog onkolog

Szanowny Panie Doktorze, chciałabym serdecznie Panu podziękować za powrót do zdrowia. gdyby nie Pana kompetencja i poświęcony czas nadal miałabym dolegliwości, które dawno powinny być zaleczone. Raz jeszcze dziękuję!

Szanowny Panie Doktorze,

Lekarz uprzejmy, kulturalny, bardzo mi pomógł, uspokoił. Bardzo się ciesze, że zostałam skierowana do doktora Kobierskiego. POLECAM

Wspaniały człowiek, lekarz cierpliwy mający wielką wiedzę .Specjalista polecam z całego serca. Najlepszy

Lekarz, który ma pretensje, że człowiek się o cokolwiek pyta. Bardzo niemiły, zupełny brak empatii.

Beznadziejny lekarz,podaje chemie w gorączce,potrafi przeciąć jelito na operacji sprawdzającej a potem wyrzuca ludzi ze szpitala żeby nie zajmowali łóżka,tak było w przypadku mojej teściowej.Oczywiście w historii choroby żadna z tych spraw nie była ujęta.Wszystkie dobre opinie pewnie sam o sobie napisał.HIENA I NIC WIĘCEJ.UWAŻAJCIE NA NIEGO!!!!!!!

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Wspaniały fachowiec,wrażliwy, delikatny. Przesympatyczny lekarz- kultura, wrazliwosc,profesjonalizm pod kazdym wzgledem!!!Ponadto ogromna wiedza przekazywana w zrozumiały sposób, co sprawia, że zawsze czuję się bezpiecznie.Słowem: najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Lekarz o dużej kuturze osobistej, ujmującym sposobie bycia. Zawsze taktowny, wyrozumiały a nade wszystko cierpliwy, potrafi w sposób zrozumiały i konkretny wyjaśnić nurtujące mnie problemy. Ten wybitny specjalista jest również wspaniałym i pełnym ciepła człowiekiem. Panu Doktorowi chciałabym bardzo podziękować za opiekę i udaną operację! POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.
Wspaniały fachowiec,wrażliwy, delikatny.
Panu Doktorowi chciałabym bardzo podziękować za opiekę i udaną operację!
POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!

Każdemu, komu zależy na dobrej, fachowej, kompetentnej, solidnej i profesjonalnej opiece ginekologicznej polecam rewelacyjnego fachowca w tej dziedzinie, dr Juliusza Kobierskiego. Jest to lekarz o dużej kulturze osobistej, ujmującym sposobie bycia. Zawsze taktowny, wyrozumiały a nade wszystko cierpliwy, potrafi w sposób zrozumiały i konkretny wyjaśnić nurtujące mnie problemy. Ten wybitny specjalista jest również wspaniałym i pełnym ciepła człowiekiem. Jest po prostu - najlepszym PANEM DOKTOREM!!! . Można zapytać o wszystko i mieć pewność,ze w badaniu nic nie zostanie przeoczone lub zaniedbane. Nieoceniony specjalista w kwestiach onkologicznych, rozmowa z nim jest zawsze pouczająca i daje pełen obraz tego,co się dzieje z organizmem, jakie są ewentualności, jaka profilaktyka wskazana. POLECAM Z CAŁYM SERCEM, DZIĘKUJĘ PANU ZA WSZYSTKO. Donata.