lekarz Juliusz Praczyński

Pediatra

Pan doktor w kilka minut postawił trafną diagnozę mojej córeczce gdzie inni lekarze nie mogli jednoznacznie stwierdzić co jej dolega. Po zastosowaniu maści wysypka minęła w dwa dni. Bardzo miły i kompetentny. Dokładnie tłumaczy przyczynę i przebieg choroby tak na ludzki rozum. Naprawdę polecam!!!

Bardzo solidny lekarz , bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, trafia z leczeniem i nie pamiętam żeby któryś lekarz tak dokładnie badał dziecko na wizycie za każdym razem.Polecam

Pan Doktor , jest miłym, opanowanym, mądrym pediatrą.Ma szeroka wiedzę, doświadczenie. Gabinet czysty, zadbany, zaplecze sanitarne również. Odpowiada na wszystkie postawione /nawet najgłupsze i naiwne/ pytania. Poświęca każdemu małemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. W nagłych przypadkach,o każdej porze doby można na niego liczyć. Przyjeżdża na wizyty domowe. Można zasięgnąć informacji telefonicznie.Każda choroba i sposób w jaki zamierza leczyć , opisuje i omawia w przystępnym języku. Polecam , leczy mojego syna od noworodka. Już 10 lat. Nigdy nie straciłam do Niego zaufania.

Polecam, jedyny solidny lekarz pediatra w Przemyślu, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, tłumaczy co i jak dziecku podawać, wyleczył mojego syna w tydzień podczas gdy inni skazywali go na szpital. Polecam!

Pan Praczyński to najlepszy lekarz w Przemyślu. Uratował mojego syna. Dziękuję Panie Doktorze:) Zawsze dostępny, zawsze uprzejmy i zawsze niezawodny:)

z czystym sumieniem polecilabym tego lekarza.stosuje nowosci jesli chodzi o leki.mojemu dziecko za niedrogie lekarswto ustapily straszne kolki juz po drugim zazyciu a meczylam sie dosc dlugo z innymi drogimi lekami.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu - godny zaufania,trafne diagnozy,właściwe leki - super lekarz dla dzieciątek

Moim zdaniem - bardzo kompetentny, a to, że ktoś może nie rozumieć diagnozy... no cóż, trudno żeby lekarz tłumaczył ci coś, czego i tak nie pojmiesz. Fachowo i profesjonalnie - o to moje zdanie!

podchodzi beztrosko do każdego problemu z dzieckiem,nie odpowiada na pytania tak jak bym tego oczekiwała

Wciąż poszukujesz "Pediatra Przemyśl"?

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl