lekarz Juliusz Skowron

On nie zna chorob . Lecze sie na toksoplazmoze nawed nie wie co to za choroba dzisiaj zglaszam to do Rzecznika Praw Pacjenta. Nie wiem jak on ukonczyl medycyne ale ja bedac na 1 roku orientuje sie bardziej jak on. Chcialam skierowanie na potwierdzenie zakazenia a dostalam na te same badania z ktorymi przyszlam do lekarza. Ktos tu musi zrobic porzadek. Widocznie trzeba to zglosic wyzej .

Okropny gbur, prostak zbok ,swini bym nie dala do leczenia .Jak mozna trzymac takiego lekarza .Brak słow Do tego smierdzi i zasypia podczas wizyty pacjenta .

Chamski , ordynarny, nieuprzejmy, zero kultury osobistej, brak szacunku do pacjenta. Na 100% nie polecam!