lekarz Jurand Orlikowski

Witam wszystkich. Moim zdaniem Dr.J.Orlikowski lekarz dziecięcy Najlepszy! Najwspanialszy! Nie było! Nie ma! I nie będzie lepszego lekarza! Poprostu nie mam słów: Lekarz z powołania, a niestety takich to bardzo żadko spotkać. Ja mówie o Nim (Ręce które leczą) najlepszy lekarz pod słońcem. Właśnie się dowiedziałam że już nie przyjmuje 😢 wielka strata i szkoda. Zdrówka życze Panie J.Orlikowski.

Bardzo dobry pediatra.Polecam wszystkim, trafnie dobiera leki za wizyty kontrolne po zakończeniu leczenia nigdy nie wziął odemnie pieniędzy.

Rewelacyjny lekarz. Super podejście do dziecka. Ja i moja córcia zawdzięczamy mu baaaaardzo dużo. Polecam!!!!!

super lekarz i wspanialy czlowiek z powolaniem poprosty ANIOł!!

super lekarz i wspanialy czlowiek z powolaniem poprosty ANIOł!!

Swietny lekarz. Tylko czasem ciezko sie zarejestrowac bo nikt nie odbiera lub ciagle jest zajete. Poza tym lekarz zloto. Nie spotkalam jeszcze takiego. Choc moj syn na jego widok placze od razu. Ale widac dzieci juz tak maja ze lekarzy nie uznaja.

Lekarz naprawdę z powołania, ma podejście do dzieci,zna się na tym co robi polecam goraco

Bardzo dobry lekarz, zawsze diagnoza jest trafna.

Bardzo dobry lekarz, zawsze diagnoza jest trafna.

Lekarz z powołania, mamy do niego 100% zaufanie, już nie raz nam pomógł. Antybiotyk u niego to ostateczność. Dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia, a pieniądze nie są dla niego na pierwszym miejscu. Żeby więcej było takich lekarzy.

Bardzo polecam , 21 lat bo tyle lat ma mój syn konsultowałam sie z panem doktorem , teraz także leczy moją 8 letnia córkę , nigdy się nie zawiodłam , lekarz z powołania i bardzo szlachetny człowiek takich mamy niewielu ...wielkie dzięki panie doktorze inni powinni uczyć się od pana etyki.

Lekarz z powolania.Czy ktos wie czy Pan Doktor jest na urlopie?Juz 4 tydzien go nie ma:(