lekarz Jurand Orlikowski

Pediatra

Bardzo dobry pediatra.Polecam wszystkim, trafnie dobiera leki za wizyty kontrolne po zakończeniu leczenia nigdy nie wziął odemnie pieniędzy.

Swietny lekarz. Tylko czasem ciezko sie zarejestrowac bo nikt nie odbiera lub ciagle jest zajete. Poza tym lekarz zloto. Nie spotkalam jeszcze takiego. Choc moj syn na jego widok placze od razu. Ale widac dzieci juz tak maja ze lekarzy nie uznaja.

Rewelacyjny lekarz. Super podejście do dziecka. Ja i moja córcia zawdzięczamy mu baaaaardzo dużo. Polecam!!!!!

Bardzo polecam , 21 lat bo tyle lat ma mój syn konsultowałam sie z panem doktorem , teraz także leczy moją 8 letnia córkę , nigdy się nie zawiodłam , lekarz z powołania i bardzo szlachetny człowiek takich mamy niewielu ...wielkie dzięki panie doktorze inni powinni uczyć się od pana etyki.

Lekarz z powołania, mamy do niego 100% zaufanie, już nie raz nam pomógł. Antybiotyk u niego to ostateczność. Dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia, a pieniądze nie są dla niego na pierwszym miejscu. Żeby więcej było takich lekarzy.

Lekarz naprawdę z powołania, ma podejście do dzieci,zna się na tym co robi polecam goraco

super lekarz i wspanialy czlowiek z powolaniem poprosty ANIOł!!

super lekarz i wspanialy czlowiek z powolaniem poprosty ANIOł!!

Lekarz z powolania.Czy ktos wie czy Pan Doktor jest na urlopie?Juz 4 tydzien go nie ma:(

Mogę tego lekarza polecić z czystym sumieniem każdemu, chociaż moje dzieci już się u niego nie leczą z racji wieku. Lepszego i bardziej oddanego dzieciom pediatry nie znam.

jest ok, dokladnie bada dziecko, udziela porad, jestem zadowolona, chociaz moje dziecko juz na sam jego widok beczy!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Elbląg"?

Elbląg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS I" s.c.
Ul. Królewiecka195
82-300 Elbląg