dr Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Świetny fachowiec. Lekarz który wnikliwie analizuje objawy i potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić stan pacjenta i zaproponować właściwe leczenie. Godny polecenia Specjalista.

Bardzo przyjemny, ciepły i przyjazny dla pacjenta lekarz. Posiada takt, wyczucie i mądrość. Dogłębnie analizuje i tłumaczy każdy wynik. Ma bardzo dobre podejście do przedstawionych dolegliwości.Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Jest kompetentny, a dodatkowo o bardzo miłym usposobieniu. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu. Widać, że zależy mu na pomocy pacjentowi. Świetny fachowiec. POLECAM DOKTORA

POLECAM DOKTORA

by wszyscy lekarze takie podejście do pacjenta mieli. Moim zdaniem najlepszy fachowiec u jakiego byłam. Jest uprzejmy, zależy mu na pomaganiu ludziom. Polecam!!!!!!

Polecam!!!!!!

Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia przyjazny,życzyliwy bardzo dogłębnie analizuje każdy szczegół i moim zdaniem wybitny specjalista godny polecenia! :)

Moim zdaniem najlepszy fachowiec u jakiego bylam.Jest uprzejmy i zalezy mu na pomaganiu ludziom,a nie na napychaniu sobie kieszeni....żadnemu lekarzowi tak nie ufam jak jemu.Po prostu człowiek o złotym sercu :-)POLECAM!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kędzierzyn-Koźle"?

kju97

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle