lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Prawdziwy Doktor z powołania. Dokłada wszelkich starań, analizuje, wypytuje o każdy szczegół, który może pomóc. Śmiało można stwierdzić, że Doktor na medal. Polecam!!!

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta

Świetny fachowiec. Lekarz który wnikliwie analizuje objawy i potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić stan pacjenta i zaproponować właściwe leczenie. Godny polecenia Specjalista.

Bardzo przyjemny, ciepły i przyjazny dla pacjenta lekarz. Posiada takt, wyczucie i mądrość. Dogłębnie analizuje i tłumaczy każdy wynik. Ma bardzo dobre podejście do przedstawionych dolegliwości.Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Jest kompetentny, a dodatkowo o bardzo miłym usposobieniu. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu. Widać, że zależy mu na pomocy pacjentowi. Świetny fachowiec. POLECAM DOKTORA

POLECAM DOKTORA

by wszyscy lekarze takie podejście do pacjenta mieli. Moim zdaniem najlepszy fachowiec u jakiego byłam. Jest uprzejmy, zależy mu na pomaganiu ludziom. Polecam!!!!!!

Polecam!!!!!!

Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia przyjazny,życzyliwy bardzo dogłębnie analizuje każdy szczegół i moim zdaniem wybitny specjalista godny polecenia! :)

Moim zdaniem najlepszy fachowiec u jakiego bylam.Jest uprzejmy i zalezy mu na pomaganiu ludziom,a nie na napychaniu sobie kieszeni....żadnemu lekarzowi tak nie ufam jak jemu.Po prostu człowiek o złotym sercu :-)POLECAM!!!!!!!!!

Życzliwy i przyjazny pacjentowi lekarz, pełen profesjonalizm, fachowa diagnoza poparta dokładnymi badaniami i wywiadem. Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz ,interesuje się pacjentem podejście do pacjenta ma idealne ,każdym z osobna bardzo się przejmuje.Godny polecenia lekarz :-)

Jestem zachwycona! Lekarz, których coraz mniej. Kompetentny i uprzejmy. Tak długo szukał i dopytywał, aż mógł postawić trafną decyzję. Bardzo polecam!